Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközép iskolába járok, két...

Szakközép iskolába járok, két évig tanultam biológiát és kémiát. Emelet szintű érettségit szeretnék tenni belőlük de állítólag nem lehet. Ez most akkor hogy működik?

Figyelt kérdés
Orvosi egyetemre szeretnék tovább menni,tehát muszáj emelt szintű érettségit tennem biológiából,illetve kémiából.Mindkét tárgyat két évig tanuljuk,ez a második év.Most tizenegyedikes vagyok,még két évem van a végéig.Jövőre szeretném letenni előrehozottba ezt a kettőt + az angolt,szintén emelt szinten.Állítólag nem lehet,de én ezt nem hiszem.Valami lehetőség csak van rá,nem?

2013. máj. 29. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de nem előrehozottan
2016. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyelvet azt lehet előrehozottan, ha előtte leosztályozózol
2016. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy van, h először csak középszintűre mehetsz belőle, aztán ha az megvan, utána lehet szintemelőzni
2016. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!