Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire tudtátok a mai...

Mennyire tudtátok a mai magyar érettségit?

Figyelt kérdés
Nekem a szövegértésnél nem volt elég időm

2013. máj. 6. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt elég idő de a szövegértés nem sikerült jól. Érvelést írtam ami általában jól szokott menni remélem jól sikerült ez is.
2013. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nekem se volt elég időm szövegértésnél.

Amúgy könnyű volt mindegyik feladat, csak nem hagytak időt.

2013. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sztem a szövegértés nagyon könnyű volt, az összes feladatot megcsináltam. A 2.-nál érvelést akartam választani, de nem jutott eszembe egy epikai mű se, amiben utaztak :D (asszem ez volt) és ezért az összehasonlítót választottam, ami nem lesz vmi hűha de tutira meglesz :)
2013. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem sem volt elég idő a szövegértésre de valóban nem volt túl nehéz, én elemeztem a szövegalkotásnál 2és fél oldal lett, lesz ami lesz.
2013. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én érveltem a 2. részben Odüsszeiára, János vitézre, Gulliver utazásaira és Dante Isteni színjátékára hivatkozva :)
2013. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En Márait választottam kizárásos alapján :) remelem Nem lett rossz ! 70% körüli mar jo lenne , azt meg fel lehet húzni szóbelin :))
2013. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát a Márai (sztem) nem számított senki
2013. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jav. a Máraira
2013. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem sem volt elég időm, így kapkodva bár, de legalább mindent kitöltöttem szövegértésnél.


én Márait választottam, 4 és fél oldal lett. pedig itthon sosem szárnyaltam túl a 3 oldalt, de valahogy annyira felvillanyozott az elbeszélés, hogy csakúgy jöttek a gondolatok :D

2013. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az azért vicc, hogy az a táblázat - 1 feladat - 12 pontot ért 40ből szövegértésnél.
2013. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!