Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehetnék magán tanuló?...

Hogyan lehetnék magán tanuló? (SOS LENT)

Figyelt kérdés
Nem szeretek iskolába járni bántanak piszkálnak mindennap már 2 hete nem voltam suliban:( nem is akarok bemenni ezen a héten sem hogyan lehetnék magán tanuló?
2013. márc. 17. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez nem ok arra hogy magántanuló légy. Másik iskolán nem gondolkodtál?
2013. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem is próbálj meg másik iskolába járni... most lehet, hogy kreténekkel vagy összezárva, de egy másik suliban akár boldog is lehetsz, találhatsz barátokat is :) higgy nekem!
2013. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nem vesznek fel másik iskolába mert nem vagyok már tanköteles
2013. márc. 17. 23:06
 4/18 anonim ***** válasza:
Hajjaj, hát ehhez nyomós indok kell. Piszkálni mindenkit piszkálnak, mert ilyenek a gyerekek. Én magántanuló vagyok sok éve, elmondhatnám a dolog menetét, de ahhoz olyan ok is kéne. Ezzel csak elküldenek, hogy beszéld meg velük, meg hogy úgyis majd kinövik. Ismerem a helyzetet, de ez ellen tényleg nincs mit tenni, sőt, másik iskolában is ugyanez menne.
2013. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Engem is piszkáltak, szívattak, aztán ütöttem, utána békén hagytak...


A lényeg a lényeg, neked nem magántanulónak kell lenned, hanem vagy elmész másik iskolába (max felvételizned kell) vagy álljál ki magadért (az élet során erre úgyis számtalanszor szükséged lesz).

2013. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De már nem vagyok tankőteles és jó lenne a magán tanulói jogviszony
2013. márc. 18. 12:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Mint már írták, felvételivel átmehetsz másik iskolába.

De szerintem csak büdös neked az iskola és nem akarsz bejárni, csak ezt így nem akarod kimondani.

2013. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem büdös de hát ok
2013. márc. 18. 12:39
 9/18 anonim ***** válasza:

A szüleiddel irass valami

kérvényt(ahhoz viszont mellékelendő

orvosi javaslat)

2013. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja,hogy már nem vagy

"iskolaköteles"

2013. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!