Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a debreceni Református...

Milyen a debreceni Református Gimnázium?

Figyelt kérdés

Mennyire erős stb..

Olyanok írjanak, akik ismerik is ne halandzsál össze-vissza!


2013. márc. 6. 14:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Te most szórakozol? Vélemény érdekel, vagy bizonygatni akarod, hogy jó iskola? Mert nem, nem az. Ez van. Egyszerűen elmondtam a tényeket. A privát életem pedig nem ide tartozik.
2013. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem is az életedre voltam kíváncsi !!

De hagyjuk, mert nem is érdekel a te részedről !

2013. márc. 8. 12:07
 13/33 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom ha fáj az igazság :)


"Olyanok írjanak, akik ismerik is ne halandzsál össze-vissza!"


Valószínűleg a te szellemi képességeidnek pont megfelel a refi. :)

2013. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

Szia! Én ide járok 5. éve (nem buktam, nyelvi előkészítő osztályba járok)

A gimnázium középszintű érettségire készít fel, szerintem ezt a Refi magasan teljesíti. Ha emelt szintűt szeretnél rakni, ahhoz kelleni fog magántanár, de ez így működik minden iskolában (egy TÁGos tanártól tudom) Aki itt fel akar készülni rendesen az érettségire, az fel fog. Aki nem, az megbukik, ilyen egyszerű.

Nézd meg, kik végeztek itt, nem lehet rossz iskola, ahol ennyi tudós, író tanult. Ha kérdésed van valamivel kapcsolatban, írj nyugodtan.

2013. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%

Hogy készülsz bármire is, mikor a koliban napi 3-4 óránál többet nem hagynak aludni?

Aki el akarja cseszni az életét, az nyugodtan jöjjön ide, mindenki más messze kerülje el. Aki elhiszi, az elhiszi, aki nem, az majd a maga kárán megtanulja.

2013. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
38%

Vannak kolis barátnőim, és ők kb 6 órát alszanak. (Annyit mint én, debreceniként).Plusz ott van a szilencium is, talán 3 óra a sziló időtartama? :)

Nem tudom pontosan, de kb annyi,annyi idő alatt meg lehet tanulni.

A kérdezőt meg nem érinti a koli kérdése, mert debreceni.

2013. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, majd próbáld ki a kolit és rájössz milyen hamar tönkre tudja tenni az ember életét. Ezt fontos tudni az egyéb olvasóknak attól függetlenül hogy a kérdező hol lakik.
2013. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
Tudom hogy a kolija nem a legjobb, a sulitársaim is panaszkodnak L nénire, de azért ne essünk már túlzásokba :) Hány lány végzett itt, és kibírta L szekálását? Egyébként nem tudom, te most épp mit csinálsz, tanulsz vagy már dolgozol, de minden helyen vannak kiállhatatlan teremtések. Az egyik helyen a koli nevelő kiállhatatlan, a másik helyen a fizika tanár. Most ha olyan iskolát keresnél, ahol nincs ilyen, kb nem járnál sehová.
2013. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%

A mérték a lényeg. Költözz be és utána nyilatkozz!!!

Megfosztanak az emberi és állampolgári jogaidtól, ez TŰRHETETLEN!

De persze te honnan is tudhatnád..

2013. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Köszi 14-es !

Az jó hogy pont illetékes vagy. A humánra jelentkeztem a refibe. És benne is vagyok a felvehető létszámban. Igen igazad van, nem kollis leszek. Gondoltam, hogy mint minden suliban vannak olyan tanárok, akik jobban követelnek. És az a cél, hogy teljes mértékbe felkészítsenek az érettségire !

Kérdésem : milyen a közösség, milyen programok vannak ?

2013. márc. 16. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!