Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborokban le lehet...

Gólyatáborokban le lehet szűrni/buktatni, hogy ki homoszexuális? (egyetemi)

Figyelt kérdés

A kérdés puszta kíváncsiság. Márugye a gólyatábor= full szex, full pia.(Legalábbis mindenhol ezt olvasom.)

Ugye a lányok gátláosabbak, nem feküdnek össze mindenkivel, mint egy rongy. Ellenben a fiúk, a casanova gigolok.:D Gólyatáboros srácot (vagy akár lányt) le lehet buktatni ottani feladatokkal, vagy ha nem dug senkivel, gyanússá válik? (márpersze, ha nem talál vele azonos nemű, mégegy homoszexuálist.:D)


2013. márc. 1. 20:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
6%
utolsó: számból vetted ki a szót. generációs szakadék van már a régi mag, meg a mai kölykök között. és ezeknek kell tüntetni a felsőoktatásért. de minek. mindegy, nem általánosítok inkább, remélem, hogy csak a kérdező ilyen degenerált.
2013. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Ő kezdete el az anyás témát felhozni..:)
2013. márc. 5. 18:14
 53/59 anonim ***** válasza:
Valóban, tényleg ugyanaz a kettő -.-"
2013. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
31%

"Ő kezdte..." Hány éves vagy? 5?


/Am az egyik előző kérdésedre válaszolva: A KSK-ra :))/

2013. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
szállj már magadba, és gondolkozz el azon, hogy mit írsz!
2013. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim válasza:
100%

"És én reggel szoktam bepakolni...mint az igazi rosszfiúk!"


Hát ezek után tényleg nem szeretnék veled este egy sötét sikátorban találkozni. :D Nagyon veszélyes lehetsz.


Egyébként anno én is voltam gólyatáborban és nem buktam le, hogy meleg vagyok. Tényleg nem arról szól a gólyatábor, hogy minél több emberrel feküdj össze. Ilyen, csak az amcsi filmekben szokás.

És majd később a suliban se ez lesz a lényeg. Én is, csak 1-2 csoporttársamról tudtam, hogy kavartak a párjuk mellett. Szóval nem nagy az arány.


És végül nem szeretnélek kritizálni, se bírálni, mert nem ismerlek, de elnézve téged elég nagy arcod lehet. Anno a középiskolában a nagyokkal szemben nem volt ilyen arcunk. Az egyetemistáknak meg főleg nem szóltam volna vissza.


23 meleg F.

2013. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szánalmas vagy és nevetséges.


Én anno gólyatáborban felvállaltam a szobatársaim előtt hogy meleg vagyok, nem tudtam mit tenni és mégsem szopattak emiatt halálra, pedig mind hetero fiúk voltak.


Az egy ostoba urban legend hogy a gólyatáborban mindenki szexel mindenkivel. Vannak persze kavarások, de nem mindenki csínálja.


Ezzel a felfogással te nagyon nem vagy még érett az egyetemre, felsőoktatásra, szerintem hamarosan rá fogsz jönni.

2013. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt sajnálom, hogy "elvetted" más helyét, aki lehet hogy megérdemelné azt hogy egyetemista legyen.


Mindig is megvetettem az olyan embereket, akik nem érzik át, hogy mennyire primitívek és még nekik áll feljebb.

2013. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Szeretnék ebből a beszélgetésből egy kortárs drámát írni.
2017. máj. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!