Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborokban le lehet...

Gólyatáborokban le lehet szűrni/buktatni, hogy ki homoszexuális? (egyetemi)

Figyelt kérdés

A kérdés puszta kíváncsiság. Márugye a gólyatábor= full szex, full pia.(Legalábbis mindenhol ezt olvasom.)

Ugye a lányok gátláosabbak, nem feküdnek össze mindenkivel, mint egy rongy. Ellenben a fiúk, a casanova gigolok.:D Gólyatáboros srácot (vagy akár lányt) le lehet buktatni ottani feladatokkal, vagy ha nem dug senkivel, gyanússá válik? (márpersze, ha nem talál vele azonos nemű, mégegy homoszexuálist.:D)


2013. márc. 1. 20:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
tipli? az mi? xxxxxxd
2013. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a gyerekes smájlikkal tényleg olyan hihető, félelmetes és műveltnek tűnsz, de tényleg!
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

"tipli? az mi? xxxxxxd"


Elég h*lye iróniád van, nagyon nem jött be ez a poén.:D Ha meg nem érted mire vonatkozik, akkor nagyon nagy baj lehet a fejeddel.:)


Neked meg üzenem, hogy helyesen: smiley. Kár, hogy nem tudod helyesen az angolt, pedig hasznos dolog lenne egy egyetemistának.:) Ja, és xxxxxxddddddddddd

2013. márc. 4. 21:23
 44/59 anonim ***** válasza:
Te sem tanultál mostanában magyart mi? Hogy vannak magyarosított szavak, amiket fonetikusan kell leírnak. Pl. ímél, szmájli. Már bocs, de ez nagyon gáz volt tőled. Most hogy újfent beégtél tudatlanságoddal, van még vmi mondandód a láthatólag érettebb és idősebb válaszadóknak, vagy elmész csicsiskázni, mint ahogy azt a kis középiskolásoknak ilyenkor már kellene, remélem a táskádba is bepakoltál, ahogy anyukád kérte
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Nem, nem. Még megoldok egy pár matekpéldát. És én reggel szoktam bepakolni...mint az igazi rosszfiúk! :)) :$ Remélem ez még nem illegális dolog. Bár, szeretem a veszélyeket...késői elalvás, reggeli bepakolás ésatöbbi-ésatöbbi.

Anyukámnak már nem kell ilyenre figyelmeztetni engem, de majd szólok neki, hogy Rád figyeljen, hamár a Te anyukád nem foglalkozik veled.:)) Pedig ahogy látom, szükség lenne rá.

És akkor is, helyesen: smiley és e-mail. Gyökérsüveg.:D

2013. márc. 4. 21:53
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
olyan buta vagy, hogy még az sem tűnik fel, ha lealáznak a porba. riszpekt.
2013. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
72%

Na igen, szerintem most azt hiszi, hogy milyen jókat visszaszól, közbe meg csak még röhejesebbé teszi magát:D

És még vagánykodik is vele, hogy nem tud helyesen írni (jah és csak szólok, hogy pl. a 'rád' nem nagy betű. A tulajdonneveket írjuk azzal, vmint a mondatkezdést.)


Ennyit rólad kis butuska

2013. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
1-es, leülhetsz :D
2013. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

Csak kihangsúlyoztam a "rád, te" szócskát.:D nyoooooooooomooooooooooréééééék!


Apád büdös, 5-ös.:D

2013. márc. 5. 16:24
 50/59 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy mi középiskolába már jócskán kinőttünk abból a korból, hogy másik anyját,apját szidjuk (egyébként is cigányszokás), főleg úgy, hogy közöd nincs hozzájuk, nem is ismered őket. A mai kis taknyosok meg mit meg nem engednek maguknak, hihetetlen... Ha még az első leosztásodnál befogtad volna, akkor elnzétük volna, hogy jó, még kis fiatal vagy, tanulsz a hibákból, de így, hogy visszaugatsz ilyen szánalmas módon, így azért kicsit nevetséges vagy :D Már ne is haragudj, de ezen már csak mosolyogni tudok, hogy ilyen buta emberek léteznek
2013. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!