Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborokban le lehet...

Gólyatáborokban le lehet szűrni/buktatni, hogy ki homoszexuális? (egyetemi)

Figyelt kérdés

A kérdés puszta kíváncsiság. Márugye a gólyatábor= full szex, full pia.(Legalábbis mindenhol ezt olvasom.)

Ugye a lányok gátláosabbak, nem feküdnek össze mindenkivel, mint egy rongy. Ellenben a fiúk, a casanova gigolok.:D Gólyatáboros srácot (vagy akár lányt) le lehet buktatni ottani feladatokkal, vagy ha nem dug senkivel, gyanússá válik? (márpersze, ha nem talál vele azonos nemű, mégegy homoszexuálist.:D)


2013. márc. 1. 20:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

"BME nem a lányokról híres...mivel ott sok matek van. xĐ "


Hát nem azért.. Építészmérnökin is van matek, és ott kb. 70% a csaj, úgy tudom (nem vagyok BME-s). Gépészmérnökin, mérnökinfón azért van szinte 0 csaj, mert kevés az olyan kocka csaj, akit ez érdekel. :D

2013. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

Na, most kezdődik a "kákán is csomót keres" rész?:D

Jó, legyenek a bme-n többen a lányok, pont lesz*rom az arányokat, ha ez megnyugtat.:D

A másiknak meg: Egyszerűen nem értem mire, miért írtam volna hülyeséget. Úgy gondolom bőven elég érett vagyok már, tudom vállalni mindazt, amit eddig hangoztattam, illetve kérdeztem,és ki is állok e mellett. Tudom elég furcsa a kérdés, de érekelt. Márpedig itt bromisokan elfelejtik, hogy az ezen az oldalon, amire kíváncsi vagy,érdekel: KÉRDEZD MEG! De bocsi, szánom-bánom bűnümet. Nem lehet mindenki olyan értelmiség, mint Te.:(

2013. márc. 3. 10:38
 23/59 anonim ***** válasza:
34%
Az eddigi válaszaid alapján és ebből az értetlenkedésből kiderült, hogy marhára nem vagy még érett, nem is értem, hogy mehetnek ilyen emberek egyetemre :( Bár sajnos van még pár ilyen buta csoporttársam
2013. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

Te sem a magyar érettségid miatt kerültél be oda, ahol vagy. Semmin sem értetlekedtem(nem is tudom mire gondolsz), max. a te pici agyacskád nem fogja fel a dolgokat.

És hogy kerülünk be az egyetemre?:) Érettségi pontok+Tanulmányi pontok + Többletpontok. Tudod, össze kell szerezni a pontokat, és ha megvan az adott helyre, bekerülünk! Hát így lehet bejutni.:) Lehet neked anyuci-apuci kifizeti.:)) Nekünk pontokat kell szerezni..

Amúgy szeintem a csoporttársaid is hasonló véleményen vannak rólad.:D és jogosan..

2013. márc. 3. 11:08
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen kalimpálsz, kérdező. Egyetemre készülve a pofám leégne az ilyen mentalitástól, mint amivel rendelkezel. Na, majd téged fognak helyrerakni az egyetemen, nem a melegeket.
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

Hála az égnek, hogy nem vagyunk egyformák!!!

De igazából még most sem igazán értem min problémázol.:D Na, tipli van.:)

2013. márc. 3. 11:37
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezzel van a probléma, hogy nem érted.
2013. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, most 1 hozzászólásba összevegyítettél annyi baromságot, amennyit csak tudtál, legjobb védekezés a támadás címen. Gratulálok. Csak bebizonyítottad, hogy még mélyebbre tudsz süllyedni:D Kis szánalmas gyökér vagy még. Az isten áldjon meg minket az ilyen emberektől:D De az a nagy szerencse, hogy az ilyeneket az egyetemen sem tolerálják és úgy sem fogod ott sokáig kihúzni, még ha be is kerülsz oda egyáltalán, te kis iq betyár:D
2013. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

Óóó, dehogynem. Amibe belekezdek, én mindig be is fejezem! :)

Hamár a közmondásoknál tartunk, bort iszol és vizet prédikálsz??:) Szégyeld magad, hogy milyen mocskos, bűn ronda kommentet írtál, te iq betyár2. :P Hogy te sem egyetemen tanulsz, az is biztos.:D xxDDD

2013. márc. 3. 14:41
 30/59 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, h legalább más karra mész, mint én :D

Gondjaid vannak...

Amúgy meg menj el a táborba, aztán meglátod mi van ott.

(nem ez, amire gondolsz)

2013. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!