Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborokban le lehet...

Gólyatáborokban le lehet szűrni/buktatni, hogy ki homoszexuális? (egyetemi)

Figyelt kérdés

A kérdés puszta kíváncsiság. Márugye a gólyatábor= full szex, full pia.(Legalábbis mindenhol ezt olvasom.)

Ugye a lányok gátláosabbak, nem feküdnek össze mindenkivel, mint egy rongy. Ellenben a fiúk, a casanova gigolok.:D Gólyatáboros srácot (vagy akár lányt) le lehet buktatni ottani feladatokkal, vagy ha nem dug senkivel, gyanússá válik? (márpersze, ha nem talál vele azonos nemű, mégegy homoszexuálist.:D)


2013. márc. 1. 20:28
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
27%
Már ennyire felhígult a felsőoktatás?
2013. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Teljes felsőoktatás átalakítás.:D
2013. márc. 1. 20:49
 3/59 anonim ***** válasza:
13%
Minek az neked
2013. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen barom kérdést
2013. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Mi minek nekem? XD
2013. márc. 1. 20:53
 6/59 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez hülyeség... Én tuti nem leszek olyan állapotban gólyatáborba, hogy valakit is lebuktassak:D Egyébként az, hogy nem szexel nem azt jelenti, hogy meleg csak mondjuk szűz, gátlásos, barátnője van vagy mittom én nem jön be sneki neki
2013. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
52%
Nem erről szólt a gólyatábor. Csak szólok előre, hogy ne érjen csalódás
2013. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok homofób, meg nyilván értelmiségek lesznek ott.:D Már amennyire. xD Csak kíváncsi vagyok, hogy pl. ilyen téren pécéznek-e ki embreket. Idén lesz gólyatáborom, már ha felvesznek...Előre félek ettől a sok ivászattól.:D Meg én sem vagyok az a típus, hogy akkor az összes szoba, összes lányát szétd*gom.:DD Nagyon várom, és nagyoon rettegek a szívatásoktól.:D Bár..előbb még az érettségi.:)
2013. márc. 1. 21:41
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj annyira, mert ugyanúgy meg kell venned a piát ott is, mintha a diszkóba mennél, nem ingyen fogsz vedelni meg partizni. Túl sok filmet nézel, nem erről szól a gólyatábor
2013. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

Nyilván előfordul a gólyatáborokban néhány olyan, aki összefekszik vkivel úgy, hogy pár órája látták egymást először, r.bancok mindig vannak akik ezt hagyják, de szerencsére még nem tartunk ott, hogy ezek legyenek többségben..

De egyébként ez szaktól és egyetemtől is függ, mert egy marketing-turizmus-kommunikáció szakon pl csakúgy lapátolni lehet a k.rvákat, úgyhogy gondolom ott gt-ben is jobban előfordulnak a dolgok..

2013. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!