Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhat ilyet a tanár az...

Csinálhat ilyet a tanár az igazolással?

Figyelt kérdés
A múlthét csütörtökre volt időpontom a kórházba ultrahangra (pajzsmirigy vizsgálatra) Igy is 1,5 hónapot kellett várni hogy fogadjanak. Az nap nem mentem iskolába. 1-re volt időpontom, de előtte el kellett mennem a háziorvosomhoz beutalóé. Ott is sokat kellett várni, mert sokan voltak. Utána felültem a buszra, és elindultam a kórházba. Maradt egy kis időm, és előtte beszaladtam a suliba az osztályfőnökhöz leadni az igazolást arra a napra! Magyarázott hogy ő nem fogadja el az igazolást stb... Miért nem mentem el iskolába, és onnan kéretszkedtem el az orvoshoz. Ebben igaza van, DE akkor ki a jó édes k*rva anyja ment volna el még vissza a faluba a háziorvoshoz a beutalóé, és aztán meging vissza a városba, onnan meg a suliba, és onnan meg az orvoshoz???? A szüleim dolgoznak mindennap, az nap is dolgoztak, és anyám is csak akkor tudott eljönni a munkahelyéről, amikor épp a kórházba kellett menni, előtte kb 15 perccel, így nekem kellett bemennem a háziorvoshoz! A lényeg hogy azt hittük h csak úgy mondja h nem fogadja el az igazolást! ÉS lám, tényleg nem fogadta el, küldte az értesítést!! Csinálhat ilyet, hogy leadjuk a kezébe a papírt, és elmondjuk az indokot, erre fel nem fogadja el, beírta igazolatlannak és küldte az értesítést!!!! Azon gondolkodom hogy bevisszük a papírt, és szépen felmegyünk az igazgatóhoz!!
2012. okt. 29. 10:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azért mentem be az nap, mert csütörtökön volt utoljára iskolanapom, utána péntektől a másik hét péntekig gyakorlatom volt. Vagy is lesz egész jövőhéten, és nem tudok bemenni, csak a jövőhét után. Aztán meg az lesz a baja az ofőnek hogy későn viszem, és nem fogadja el még úgysem , másokkal is így csinálta. A gyakorlati hely pedig messze van az iskolától, az ofő pedig 14:20-ig van a suliban, nekem pedig mindig 14:00-ig tart a gyakorlat, így sehogy sem tudtam volna elvinni neki az igazolást.


Amúgy 18 éves vagyok.

2012. okt. 30. 14:39
 12/12 A kérdező kommentje:

Ja, és suliba úgy szoktam készülni hogy órán odafigyelek, és éjszaka pedig átolvasom a tanulnivalót, és megjegyzem.


Elég jól bírom, csak a hétvégenkénti éjszakázás picit húzós. Pl tegnap is éjszakás voltam így hogy most ősziszünet van, ma 6:30-kor értem haza.

2012. okt. 30. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!