Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te szereted/szeretted a...

Te szereted/szeretted a tanáraidat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Most vagyok 9. Egy hónap telt el, de eddig egy kivételével szeretem. De azt az egyet lelkiismeretfurdalás nélkül belefojtanám egy kiskanál vízbe, úgy útálom.

Alsóba szintén volt egy pár, akiket nem csíptem. Szám szerinte 2-t nagyon nem. A fizika/infó és a magyar(8. 2. félévbe új tanár lett, miatta bukott az 5 év kitűnő)

2012. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, akit igen, volt, akit nem. De szerintem ez nagyjából mindenkivel így van. A tanárok se egyformák.
2012. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy valakit igen, valakit nem. Viszont vannak olyanok, akikre az életemet is rábíznám és tudom, hogy bármit elmondhatok Nekik. <3

De sajnos van egy-két olyan is, akiért nagyon nem "vagyok oda" és azt azért nem mondom, hogy utálom őket, de nagyon nem kedvelem.

Amúgy sokkal többen vannak, akiket bírok/ szeretek. :)

2012. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is tanára és diákja válogatja. Az általánostól a főiskoláig volt néhány, akiket kimondottan keedveltem, sok, aki "langyosviz", és volt néhány, akit meg tudtam volna ölni!
2012. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Jó ha szereted, de ez nem fontos. Tisztelni kell Őket, mert Te kijárod az iskolát és tovább állsz, de Ő egész életét arra tette fel, hogy mindenféle gyerekeket tanítson, neveljen, oktasson. Ő évzáró alkalmával csak szabadságra megy, Te pedig közben felnősz. Háromgyerekes anya vagyok és őszintén tisztelem a Tanárokat Tanárnőket, Tanítókat, Nevelőket.

Volt a Fiamnak problémája egy bizonyos Etelka nénivel 3. osztályba, de a Fiammal meg tudtam értetni, hogy a Tanítónéninek nehezebb dolga van minz a tanulóknak. Míg a gyereknek, csak figyelmesen tanulni kell és viselkedni, addig a Tanítóknak felelőségük teljes tudatába, minden igyekezetükkel a sok külömböző gyerekkel foglalkozni és fáradtan hazamenni és folytatni a családdal.

2012. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat 2 kivetelevel eleg jo tanaraim vannak a maguk modjan.
2012. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem - 26 évvel ezelőtt - az általános iskola első osztályában volt egy tanárnénim, akit a mai napig nagyon szeretek!


Idén volt az esküvőm, és oda is meghívtam! Nagyon örült neki, én pedig annak, hogy eljött a ceremóniákra!

2012. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Általános 6. osztályba járok. Az alsós osztályfőnökömmel nagyon jó a kapcsolatom, mindent elmondhatok neki, barátnő szinten vagyunk, de persze emiatt még tisztelem.
2012. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!