Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szereted/Szeretted a kémiát?...

Szereted/Szeretted a kémiát? Hányas voltál belőle?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 22:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én szeretem, és 5ös.
2009. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szerettem, kezdettol fogva. a legelso félévben minden igyekezetem ellenére beszedtem hármasokat, jol lealázott a tanárno, ekkor eldontottem, hogy bizonyítok neki, soha tobbé nem volt gond, végig 5-os voltam a gimiben is, felvételizem kémiábol egyetemre, és jopár vizsgám is volt belole késobb.
2009. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

nem szerettem, de általában 5ös.

inkább bölcsészarc vagyok :)

2009. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem szerettem annyira,de azért elaraszoltam 3-as és 4-es szinten.

Végül az utolsó évben 3-ast kaptam :-)

De már semmit nem tudok azokból,amiket tanultunk....


Mondjuk az egyenlet rendezés az sosem ment valami gördülékenyen,de galvánelemet össze tudok állítani :-D

2009. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
gyűlölöm, szerencsére most még nincs, de általánosban a kémia tanár az kész volt... egyébként eleinte 5-ös, majd megismertem milyen rosszul tanít a tanár, és 2-es
2009. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem szerettem és volt mikor majdnem bukta volt de mindig átmentem!
2009. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem szerettem, és hármas voltam ált.
2009. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
szerettem, 5ös voltam belőle, soha egy szót nem tanultam rá, 2 stréber haverom ült mellettem.:D:D
2009. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerettem, de nem emlékszem általánosban hányas voltam. Középsuliban viszont csak egy évig volt, akkor ötös voltam zömmel, de év végén 4-est kaptam, mert az egyik FONTOS dogám négyes lett, a többi mind ötös :( Azóta is böki ez a csőrömet, ha eszembe jut, mert rengeteget készültem rá.
2009. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Gyűlöltem. Általánosban ötös voltam belőle. Gimiben meg mindig bukásra álltam amit aztán felhoztam kettes-hármasra. Ennek az volt az oka, hogy általánosban nagyon sokat hiányzott a kémiatanár, aki egyben matekot és fizikát is tanított. Ezenek kívül ha épp nem hiányzott akkor megfélemlített mindenkit. Azóta utálom ezt a három tantárgyat. És nem mellesleg értelmetlennek tartom és unalmasnak.
2009. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!