Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted ( szeretted) a gimis...

Szereted ( szeretted) a gimis matrózblúzt?

Figyelt kérdés

Igen/ nem - miért ?


Lány v fiú vagy ?


2011. jan. 15. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem. nekem nem tetszik, szerintem mert ronda. és szerencsére nekem nem olyat kell hordanom 15/L
2011. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sose kellett hordanom szerencsére. képeken jól néz ki, olyan oldschool. :D egyébként nem venném fel. :D

18L

2011. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt...:)ű

De én felvenném^^

18/L

2011. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Olyan van és közömbös. Két fajta suli van, az ahol nem kell semmilyen egyenruha csak fehér blúz meg fekete nadrág (ezek általában a szakmunkások..) vagy, ahol varratni kell szoknyát és blézert is, amit kb egy 50 éves nő hordana önszántóból. Szóval nekem jó ez az aranyközépút. :D
2011. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én szerettem, mert fehér blúzból sosem találtam olyan igazán szépet, jó volt így hogy csak a matrózt kellett felvenni és mindenkinek olyan volt.

és szerintem nem olyan szörnyű ahogy kinéz.

20/L

2011. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szerettem, mert olyan volt, mintha egy zsákot húztam volna magamra.23/L
2011. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van, szerintem nagyon jó *.*

Nagyon szeretem :D

Üdv egy gimis lány :)

2011. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van és utálom.. ráadásul drágán csinálták és úgy hogy már most alig lehet felvenni, szűkített fazon és belebújós.. ráadásul kitalálták hogy ballagjunk abba.. naneee :S

15/L

2011. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, nem tetszik túlzottan, meg szűk is, de azt az egy napod kibírom benne.

Nem kell hisztizni emiatt...

16/l

2011. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs, de van egyenruhánk amit ünnepélyekre kell felvenni, és az bőven elég... a blúz mindenkinek vagy kicsi, vagy nagy, teljesen átlátszó anyagból van, és van hozzá egy "nyakörv" is... a szoknya sötétkék, van benne egy vékony, csúszós anyagú bélés, ami nekem kilóg a szoknya alól ha leülök, ráadásul mindenkinek elszakad.
2011. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!