Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor megtudtad, nem oda vettek fel, ahova szeretted volna?

Figyelt kérdés
Elsősorban egyetemisták válaszait várom. Utólag visszagondolva jobb volt ez így, vagy még mindig odavágynál? Előre is köszi!
2009. jún. 15. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a SOTE-ra akartam menni, pedig tudtam, hogy nem sok esélyem van. Mégis azt jelöltem meg... Aztán az lett, hogy sehová sem vettek fel :) Édesanyám sokkal jobban el volt keseredve, mint én. Még sírt is, engem viszont nem hatott meg. Nem bántam meg, hogy ez történt, mert vagyok olyan talpraesett, hogy így is megtaláljam a helyem az életben. Azóta dolgozom.


Ezekkel a diplomákkal azonban az ember nem sokra megy (tisztelet a kivételnek vannak még nívós iskolák), mert szinte mindenkihez hozzávágják. Szerintem nagyon sokan tudnánk olyan csoporttársról vagy olyan egyetemistáról mesélni, akinek nem ott lenne a helye, mégis diplomát fog kapni.


Ez magánvélemény :)


Remélem attól, hogy nem vagyok egyetemista, még a segítségedre voltam!

2009. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze, nagyon köszönöm a válaszodat:)
2009. jún. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!