Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek a "paprikajancsi"...

Melyek a "paprikajancsi" főiskolák, egyetemek Mo-n? Úgy értem, melyek azok a helyek, melyekre nem érdemes jelentkezni, mert az ott szerzett diploma nem ér semmit?

Figyelt kérdés
És melyek azok a helyek, amik elismert, használható diplomát adnak?
2009. júl. 27. 23:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

08:39-es ne ködösítsél. Informatikus vagyok, és láttam már jogászjegyzetet. A volt barátnőm jogász szakos volt, és hát annak idején a középiskolában finoman szólva nem tartozott a legokosabbak közé (osztálytársak voltunk), mégis simán elvégezte öt és fél év alatt, igaz nem a legjobb eredménnyel. De nehogy már nekem valaki azt mondja, hogy a jogász szak nehezebb, mint egy mérnöki. Amelyik jogász ilyet állít, annak a kezébe nyomok egy analízis jegyzetet, meglátjuk, hogy én tanulok-e meg előbb 200 oldal polgári jogot, vagy ő 50 oldal analt.


A "dr"-t meg nem azért biggyesztik oda, mert hűdenehéz, te szerencsétlen, hanem szokásból. A doktori fokozat amúgy sem nehézségre jár, hanem önálló eredményre. Szóval a vadbaromságok terjesztését be lehet fejezni.

2009. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy melyik szak mennyire nehéz, hanem arról, hogy mire mész a diplomával, mint azt előttem is írták. Egyébként igaza van az előttem szólónak (habár én még nem vagyok egyetemista, de már a tagozatokon is látszik) hogy a humánosok leülnek és szépen beseggelik az anyagot, a reálosoknak pedig meg kell érteniük. Itt van a különbség. Egyébként ez már érettséginél is látszik. Én vegyészmérnök szeretnék lenni, de ugyanúgy érettségiznem kell magyarból és töriből, mint a humánosoknak, nekik viszont nem kell kémiából.
2009. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

kedvev leendő vegyészmérnök..


szerinted a humán szakokon csak magolni kell?el vagy te tévedve.

2009. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

01:34

Mi van? Fáj? hehe

2009. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mi fáj, te idióta? Hogy van egy diplomám, amivel el lehet helyezkedni, míg a jogászoknak nincs? Ja, az marhára fáj. :D Hehe.
2009. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, gondolom milyen fantasztikus állásod lehet az idióta meg a szerencsétlen szövegeddel.
2009. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!