Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen 1 éves OKJ képzéseket...

Milyen 1 éves OKJ képzéseket ajánlanátok, aminek van értelme?

Figyelt kérdés
Szóval nem vettek fel idén, jövőre újra megpróbálom. Igyekszem idén nyelvvizsgát csinálni, pluszpontokat szerezni. Valamit viszont tanulnom kell addig is. Minek lenne értelme?
2012. aug. 1. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelme? Elöbb mond el mit szeretsz csinálni
2012. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs konkrét elképzelésem arról, hogy mi szeretnék lenni. De szívesen foglalkoznék kisgyerekekkel, illetve az idegennyelvek az erősségeim és a turizmus érdekel még valamennyire..
2012. aug. 1. 20:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve még a rendezvényszervezés is érdekelne talán. Néztem ezt a protokoll-ügyintéző szakot, nem tudom, hogy ezzel mennék-e valamire.
2012. aug. 1. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

neked alapvatő problémáid vannak. már ha nyelvvizsgád sincs, akkor ott gondok vannak. szerintem elhalasztgattad, hogy akkor jövőre megcsinálom. mindig a következő évre maradt. most megyek 10. be és év elején csinálom meg a nyelvvizsgámat angolból. majd a következőre (német) tanulok nagyon! kell a pluszpont mindenre!


ha úgy gondolod, akkor a nyelvvizsgára azonnal kezdj el tanulni! vedd kihívásnak, de valami olyan dolognak, hogy kell a papír mert azt mondták. valamiből újra szeretnél érettségizni? vagy hogy akarsz pluszpontokat?


HAJRÁ! SOK SIKERT!

2012. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapvető probléma, hogy nincs nyelvvizsgája? :DDD ne vicceljünk már, attól hogy valaki nem tud még egy nyelven nem biztos, hogy gyökér még... :D Valakinek nincs érzéke a nyelvtanuláshoz, valakinek viszont van, lehet neki a matekhoz nincs, az elsőnek meg igen... változó. Én pl 22 éves létemre csak egy angol középfokot szedtem össze, azt se könnyen, nehezen megy a nyelvtanulás, viszont a matek az mindig ment és most fogok pénzügy számvitelen lediplomázni... Alapvető gondjaim lennének?...Ráadásul nem mindenki 0.os manapság, az nem régen jött csak be a divatba.


A kérdésre válaszolva: Mindenképp olyan okjt válassz, ami ahhoz kapcsolódik, ahova szeretnél menni, célszerű megnézni, hogy a suli amit kinéztél indít e 1 éves okj tanfolyamokat. Ennek egyrészt azért van előnye, mert lehet a főiskolás tanulmányaidba betudod számítani az okjn tanult tantárgyaidat, annyival könnyebb dolgod lesz később. A nyelvvizsgát meg mindenképpen csináld meg évközben, az 1 éves okjk nem nehezen... sőt, vicc az egész, lesz időd és energiád mellette megcsinálni.

2012. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!