Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsiek! Melyik iskolát...

Pécsiek! Melyik iskolát ajánlanátok ezek közül?

Figyelt kérdés
Jövőre kezdené a lányom az iskolát, de nem tudjuk, hogy az alábbi iskolák közül melyik, milyen. Hiába nézem a neten, szeretnék tapasztalatokat olvasni róluk. Tehát: Mezőszél, Jókai, Köztársaság téri, esetleg Koch Valéria.
2012. júl. 27. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyet mondok: a Jókait NEM ajánlom. Nagyon szeretnének elit iskola színében tetszelegni, de csak és kizárólag akkor fontos nekik egy gyerek, amikor jó valamiből. Ha valamiből gyengébb, akkor a kutyát nem érdekli, hogy lemarad. Sznob tanárok, nagy részben sznob szülők.
2012. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi nem tartozunk az ilyenek közé szerencsére. A Mezőszél felé húz a szívem valamiért, praktikussági okok miatt viszont a Köztéri lenne a legmegfelelőbb...csak sajnos semmit nem tudok ezekről a sulikról.

Köszönöm a véleményt.

2012. júl. 28. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Köztérről jelenleg nem sokat tudok. Anyukám tanult ott, de hát az nem mostanában volt, mivel már 50 éves :) Meg az unokatestvéreim jártak oda, de ők is már elég régen elballagtak, már mindkettő egyetemista. De akit ismerek és oda járt, azok szerették. Rosszat amúgy a Mezőszélről sem hallottam, de hát ugye a személyes tapasztalatom hiányzik.
2012. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én az egyes gyakorlót ajánlottam volna.:)
2012. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig én a jókait AJÁNLOM! Habár lehet hogy azért mert én mindenből jó vagyok xD De tényleg ! Vannak sznob szülők de ez egyáltalán nem jellemző. Oké, tanárok közül is tudnék mondani olyat akitől óvakodni kell, de melyik suéiban nincs ilyen? Igenis nagyom jó az oktatás és az óra nagy része a legtöbb tanárnál arról szól hogy segítünk a lemaradottaknak, mert nem értik ( általában ők nem engedik) Rengeteg lehetőség van legyen az sport, versenyek. Ha valaki valamiből jó akkor neki is próbálnak segíteni. Talán innen jön ez a vélemény. De nem értem hogy miért azoknak kéne a seggét nyalni akik síkhülyék???!! Ebben a suliban azokra büszkék akik értenek valamihez, nem azokra akik nem... Én szeretem a Jókait, mármint amennyire egy sulit lehet. Tényleg nem a sznoboké a suli. De ha valaki nem okos ne mnejen oda.
2012. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És büszke vagyok hogy Jókais vagyok!
2012. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jókai a király :DD én 8 évet kihúztam ott és sokkal könnyebb most gimiben, mert részletesebben megtanították a tananyagot!
2013. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár már késő,de hát ha valakit érdekel.

Én mezőszeles voltam,végig jártam a 8évet.

Amúgy jó hangulatú iskola.

Ami negatívum,hogy felsőben a földrajz tanár valami borzalom volt.Nem csak emberileg,hanem tanítás ügyileg sem volt normális.Tehát ezt tudnám felhozni negatívként.

Az osztályfőnökömet imádtam,a többi óra is élvezetes volt.

2014. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!