Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindenképp egy évet kell...

Mindenképp egy évet kell várni? (rossz sorrend)

Figyelt kérdés
Utólag rájöttem, hogy oda szerettem volna bekerülni jobban, amit második helyre írtam. Semmiképp nem lehet így már oda bekerülni( felvettek első helyre)? Költségtérítésesen sem? (pontom 20-al több van mint az ottani ponthatár)
2012. júl. 28. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, már semmit nem tudsz csinálni. Hisz ha mindenki módosítgathatna mi lenne. Majd jövőre újra felvételizel.
2012. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
félévkor és évvégén átlehet jelentkezni de valószinüleg különbözeti vizsgát kell tenned és igen jó eredménnyel kell zárnod (4.6+)
2012. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átjelentkezés szaktól és egyetemektől függ, de ha valami teljesen más, akkor esélytelen félévkor átmenned, és év végén is csak új jelentkezéssel tudsz (lásd most, felvi.hu, etc..).
2012. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!