Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rossz szakra jelentkeztem?! :S

Rossz szakra jelentkeztem?! :S

Figyelt kérdés
Sajnos nem jó szakra jelentkeztem az BGF-en.ÉS elsőnek jelöltem be:S.MEg lehetne még változtatni a szakot valahogy?Postán küldtem el a jelentkezési lapot.
2012. jún. 18. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak sorrendet lehet módosítani, újat nem lehet beírni.
2012. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A sorrendet még egyszer változtathatod. Hova adtad be?
2012. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly egy ismerősöm BGF helyett BKF-et írt véletlen... Végül nem bánta meg, szereti... :D De változtatni nem tudott rajta.
2012. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemzetközi gazdálkodás helyett nemzetközi tanulmányok....hát jól megszívtam :S
2012. jún. 18. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Legalább máskor 2* ellenőrzöd.


De ne aggódj, mind a kettővel ugyan úgy el lehet menni a mekibe dolgozni. :)


Módosítani nem lehet, mint már leírták.

De próbáld meg, ha nem tetszik, akkor jelentkezz a másikra majd fél év múlva. (Ha van keresztféléves képzés, ha nincs, akkor 1 év múlva felvételizz.)

2012. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
És most őszintén szerinted oda felvesznek? :) Mit jelöltél meg a többi helyre?
2012. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom lehet olyat csinálni első héten hogy átiratkozol, egy másik szakra csak menj be a TO-ra (tanulmányi osztály) lehet hogy sikerül :)
2012. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sorrendmódosítással nem tudsz jobb helyre menni?

Iskolán belül sem hiszem, hogy csak úgy áttennének másik szakra, oda is felvételiztek, volt ponthatár, stb., esetleg félévkor keresztfélévre mehetsz. Meg kell kérdezni a TO-n, ha nem is azonnal, de kreditátvitellel áttehetnek fél év után.


Nekem egy ismerősöm geográfia helyett geológiára ment, de annyira lesz@rta az egészet, hogy csak egyetemen esett le neki. Ő jobban megszívta, térképészet helyett mehetett kőzeteket elemezni.

2012. jún. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csak sorrendet változtatni meg talán szakot törölni lehet. új szakot nem tudsz felvenni. lépj be felvin (nem baj, hogy papíron jelentkeztél, attól még be tudsz lépni ott) és módosíts a sorrenden.

egyébként igazán nem az oltás miatt, de hogy lehet valaki ennyire szerencsecsomag, hogy még elolvasni se tudja mi van a szakra írva???

2012. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDDDDDDDD bocsánat, de hogy lehetsz ennyire szerencsétlen?
2012. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!