Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
6.-os leszek jövőre. Kitűnő voltam (eddig mindig). Nem olyan erős a suli, de mindig rendesen tanulok. Jelentkeztem a 8 osztályosra sajnos azért nem vettek fel, mert volt valaki aki lefizette a tanárokat. Tudtam, hogy ez az én hibám is, mert ha többet tanulok akkor ez nem történik meg. Mindegy ez már a mult. Most azzal a nagyszerű ötlettel áltam elő, hogy jelentkezem a 6 osztályosba, de az legközelebb Jászberészba van és én Gyöngyösön lakok tehát csak kolis lehetnék. Most a nyári szünetbe elég sokat tanulok rá. De ami azt illeti kicsit félek ettől az egésztől. Anyuékkal csak akkor akarom megbeszélni, hogyha már 1000%-og biztos vagyok benne. Tudom, hogy még túl fiatal vagyok hozzá!! Ja és ha valaki tudja megadná a honlap címét, mert nem találom. És ha valaki tud közelebbi sulit légyszi szóljatok. Köszi előrre is!
2009. júl. 10. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

ez a valaki lefizette a tanárokat dolog ilyen "vigasz-menedék" magadnak...

amúgy szerintem nyugodtan jelentkezz 6 osztályosba a kolesz jó dolog és szerintem s zülesid is belemennek

2009. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

zülesid= szüleid

csak néha nemtudok írni xD

2009. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maradj szépen a seggeden, általánosba!

Semmi értelme 6 meg 8 osztályosokba menni, főleg nem így. 6.osan koliba? Ugyanmár lesz még bőven időd rá és ilyen korban nem a legjobb..

Lerontanád a tanulmányi átlagodat (mert koliban elég nehéz tanulni, plusz más a követelmény, más minden), teljesen megváltoztatná az életed és na, nem neked való még az!

Mindenképpen beszéld meg most anyukáddal, először az ő tanácsát kellett volna kikérned, nem másokét.

2009. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap már szóba hoztam hát ami azt ileti nem repesett az örömtől. Közönöm az eddigi válaszokat! Még várom a többit hátha "okosabb" leszek!
2009. júl. 10. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
maradnék ott ahol most vagy
2009. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6 osztályosba jártam, és semmi gond nem volt vele. Igaz, én nem voltam kollégista, de volt olyan osztálytársam, aki az volt. Most egyetemista vagyok, kollégista. Kicsit rossz, hogy csak hétvégéken járok haza, de az ottlét kárpótol(: Viszont 6.-asan lehet, hogy nehezen tudnál gondoskodni magadról.

Egyébként úgy vettem észre, hogy aki 6 osztályosba kerül, az túl biztos lesz a dolgában, és leereszt. Nem hiába mi voltunk a leggyengébb osztály az évfolyamon:D Bár az osztályból mindenki tovább tanult, mert a legjobb suli a megyében, de szerintem ráérsz vele. Ha majd 14 évesen is ilyen fontos lesz a tanulás, nagyobb büszkeség lesz bekerülni a gimibe.

2009. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
"......helyemben..........ugye, mert ellenkező esetben, hát, én egy üveg savanyúságot tennék a HELYEDBE!
2009. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

én 8 osztályos gimibe járok (most leszek 11.-es), és életem egyik legjobb döntése volt..ha ott maradok a régi iskolámban, szerintem nagyon lezüllök..

én is másik városba járok, már ötödikes koromtól fogva busszal minden nap..én szeretem.(nem tudnék koliba menni.)

szerintem mindenképpen érdemes belevágni.max. a 9.-et nem ott kezded.

2009. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak tényleg jobb, hogy átment, mert ahogy mondta is nagyon lezüllött volna. Viszont te kitűnő tanuló vagy, sokat tanulsz, tehát érdemesebb itt maradnod, mert ki tudja. Emellett az a gimnázium amit kinéztél nem a legjobb, tehát 8. után jelentkezhetsz egy közelebbi, erősebb, jobb suliba. Jó onnan is lehet, de gondolom nem azért mész koliba meg olyan messzire, hogy két évig oda járj:S
2009. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!