Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre/szakra...

Melyik egyetemre/szakra járnak a legokosabbak? Azok, akiknek a legjobban vág az eszük, legnagyobb az intelligenciájuk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy Corvinus, BME, Semmelweis, ELTE? Mérnök, orvos, kutató?

2012. júl. 6. 11:48
1 2 3 4 5
 41/46 DDD97 ***** válasza:
4%

Nyugi, majd kinövi :)

Te 14 évesen biztos sokkal többet tudsz.

Nah most tetted teljesen nevetségessé magadat.

Az a baj, hogy szerinted csak az a fontos, amit te tudsz.


de lehet hogy én vagyok a túl érzékeny...

2012. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én az ELTE-n tanulok jogásznak, de nálunk is ugyanúgy vannak butábbak akikből azt se nézed ki, hogy be tudják kötni a cipőfűzőjüket, meg olyanok is akik nagyon pengék. De ez tipikusan az a hely, ahol bebizonyosodik, hogy szorgalommal de gyengébb képességekkel sokkal többet tudsz elérni, mint ésszel de lustasággal.
2012. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
84%

Na ne, egy kis 14 éves kislány akarja kioktatni az embereket?:D

Azért,mert talán már elvégezted a 8 elemit, ne gondold, hogy olyan nagy penge vagy. Nekem rengeteg, ilyen tudálékos, okoskodó volt általános/gimis társam be sem került a fenti egyetemekre, sőt sehova! Azért mert Anyukád, és Apukád azt mondja, hogy jajj de okos buksid van, az mind szép és jó. De semmivel sem vagy okosabb egy ELTE-s hallgatótól, aki nem tudja kiről kapta az iskolája nevét!

Sőt minek kéne tudnia? Nem azért ment oda, hogy róla tanuljon.

2012. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Most már soha nem fogom megtudni, hogy hova járnak a leginteligensebb fajtársaim ;(



Pedig bíztam a Gyk. közösségében.........

2012. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
0%
Az okos nem egyetemre jár, hanem képzésre..:) Egyetemre a sík hülyék járnak. Van azért kivétel, meg szaki kivétel is. De az tény, hogy az egyetem a pofádba tol kitalált dolgokat, amik a könyv szerint úgy vannak, holnap pedig már jön egy közelebbi definíció rájuk, és egyből megdőlnek. Az a jó, ha magadat tanítod, magad mestere vagy. Sosem értettem, hogy egy intelligens, okos ember, hogyan választhat olyan tévutat, hogy egyetemre megy, ahelyett, hogy fogná magát, és érettségi után a hobbijához megfelelő szakmai képzést szerez, mondjuk OKJ-t gyakorlattal, 1-2 év alatt. Kb. 3x többet érsz vele, mint egy diplomával.
2015. aug. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te milyen ostoba vagy. :D
2015. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!