Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre/szakra...

Melyik egyetemre/szakra járnak a legokosabbak? Azok, akiknek a legjobban vág az eszük, legnagyobb az intelligenciájuk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy Corvinus, BME, Semmelweis, ELTE? Mérnök, orvos, kutató?

2012. júl. 6. 11:48
1 2 3 4 5
 31/46 DDD97 ***** válasza:
4%
Nem, hanem a stílusod amiben fogalmazol... Ezt sose értettem, én mindig úgy gondolom, hogy közösen tudhatjuk meg az igazságot, de vannak olyan emberek, akik önzőek és csak támadni tudnak... és kritizálni...neked van egy egyéni véleményed, nekem is van.. én nem támadok hanem szimplán csak megvédem a véleményem ( amit te csak támadni tudsz )
2012. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
77%
A stílusom? Melyik része nem tetszett az írásomnak? Másold be kérlek.
2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 DDD97 ***** válasza:
6%
Azt se tudom melyik a te válaszod :) nem írja ki a neved..
2012. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 DDD97 ***** válasza:
6%
csa azt tudom, hogy akik/ aki válaszolgatott nekem az eléggé gonosz volt
2012. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
91%

Ha azt sem tudod melyiket írtam én, és arra sem veszed a fáradtságot, hogy megnézd a %-okat (ugyanis abból lehet rá következtetni, hogy melyiket ki írta), akkor miért mondod azt, hogy gonosz vagyok?

Gondolkodj már el egy kicsit a viselkedéseden.

2012. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 DDD97 ***** válasza:
4%
hogy em veszem rá a fáradtságot, és hogy gonosz valaki, annak semmi köze egymáshoz!
2012. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
85%

De hogy mondhatod vkire, hogy gonosz, úgy, hogy az sem tudod mit írt?

Te nem vagy normális. Nem vitatkozok veled többet, mert nem vagy hozzá elég értelmes.

2012. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 DDD97 ***** válasza:
4%
Hát te nem vagy normális... nem tudom hányan válaszoltak, de a a lényeg, hgy akik válaszoltak vagy aki válaszolt gonosz volt..
2012. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
77%

Kikérem magamnak!

NEM vagyok gonosz, egyik válasz sem volt gonosz, csak te érzed annak, mert nem veled értenek egyet.


Majd egyszer felnősz és rájössz, hogy a világ nem körülötted forog.

Na meg elég lesz csak egyszer tényleg gonosz emberekkel találkoznod....

2012. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen fölöslegesen vitatkozol egy kis "tudós" gyerekkel, aki saját maga állít fel kettős mércét. :-)
2012. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!