Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre/szakra...

Melyik egyetemre/szakra járnak a legokosabbak? Azok, akiknek a legjobban vág az eszük, legnagyobb az intelligenciájuk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy Corvinus, BME, Semmelweis, ELTE? Mérnök, orvos, kutató?

2012. júl. 6. 11:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
DDD97-nek szántam, csak közben írtak.
2012. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 reptoid ***** válasza:
84%

Nyugi, majd kinövi :)


De majd ha 15 év múlva is tudni fogja Balassi Bálint költészetének jellemzőit, a dns szintézist na meg egy kis bomlástörvényt a fizikából, akkor azt mondom igen, tájékozott vagy. Addig viszont egy kis hormontúltengéses, zavarodott érzelmi állapotú, önmagát kereső tini vagy. Állj anyád meg apád elé és nekik tegyél fel kérdéseket a huszitákról meg a II. Vh lefolyásáról, aztán meglátjuk, mit tudnak.

2012. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 DDD97 ***** válasza:
18%

Elsősegélynyútó vizsgát tettem le... igen, mivel fontosnak tartom.... én meg úgy vagyok vele, hogy aki a múltat ismeri(itt valaki írta, hogy a töri felesleges..) az megtudja érteni a jelent és kikövetkeztetheti a jövőt... nem érted, hogy miért vagyunk most ilyen gazdasági helyzetben? vagy hogy miért ellenséges egymással pár világ? mindennek oka és előzménye van és a múlt segítségével megértheted...


Most meg jön ez a szöveg jaj de hogy össze van vágva stb... na de basszus! Nekem még mindig ez a legdurvább, hogy akik az eltére járnak nem tudják ki volt Eötvös Lóránd... ezt mindenkinek kéne tudni aki odajár!!

2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
83%
DDD97: Te még a nevét sem tudod leírni. Miről is beszélünk?
2012. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
71%

DDD97 nem kell elhinned amit a nálad idősebb, jóval több tapasztalattal és tudással rendelkezők mondanak.

Te 14 évesen biztos sokkal többet tudsz.


"mindennek oka és előzménye van és a múlt segítségével megértheted"

Igen, de ehhez sok esetben pár év elég, illetve szerinted mondjuk ha már volt itt, egy orvosnak lényeges, hogy ki kivel hadakozik és miért?

Neki a sérülteket kell ellátnia, nem az okokat keresni.



20:12-nél a pont! :)

2012. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 DDD97 ***** válasza:
12%
Ezek csak felszínes dolgok, sose voltam jó helyesírásban..viszont nem is akarom megtanulni, mivel ez csak egy kitalált dolog! bajszos nők találták ki, hogy nos ez és ez a szó így legyen helyes... ugyanmár! mintha ez annyit számítana. :) De talán az alapműveltségnél, az alap intelligenciánál még fontosabb, az érzelmi intelligencia, amit a ti szavaitokban nem tudok felismerni... azzal, hogy bántassz valakit, még nem leszel erősebb.
2012. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
98%

Nah most tetted teljesen nevetségessé magadat.

Az a baj, hogy szerinted csak az a fontos, amit te tudsz.

Az, hogy nem tudsz helyesen írni, az nem számít, mert baromság.

De az, hogy más nem tudja mikor volt a VH, az már gáz.

Gondolkodj el egy kicsit.

2012. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 DDD97 ***** válasza:
14%

Örülök annak, hogy én nem születtem olyan gonosznak mint te...

Az hogy mikor volt a második VH egy tény! Az meg, hogy a Dunapartot egybe vagy külön avgy kötőjellel írjuk, kitalált dolog!

2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 reptoid ***** válasza:
96%

Itt egy fontos tény van.


Rajtad kívül pedig már mindenki tudja, mi az.

2012. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
97%

Miért vagyok gonosz?

Azért, mert rávilágítok a gondolatmeneted hibáira?

Igazából az egész támadást te kezdted.

2012. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!