Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könyvet ajánlanak azok...

Milyen könyvet ajánlanak azok akik biológia bsc szakon tanulnak?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy szept.ben ezen a szakon fogok tanulni és hasznosan szereném tölteni a szabadidőmet, mert nem szeretnék kibukni úgyhogy ha vki tud ilyen könyveket ajánlani azt nagyon megköszönném :)

2012. jún. 23. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne b##zl el a nyarad, ami a könyvben le van írva a felét nem fogod érteni. Ráérsz majd szeptemberben elkezdeni tanulni.

Másfelől az sem mindegy melyik egyetemre mész, mert mások a könyvek, követelméynek egyetemenként.

2012. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik suli?

BDF.-en például:

Suli hálóterve: [link]

Rámész a tárgy kódra és ott le van írva melyik könyvet ajánlja a tanár a tantárgyához.

2012. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 polarbeer ***** válasza:

Először is, milyen egyetemre vettek fel? Ha ELTE TTK biológia, akkor abban tudok segíteni.


1. félév relatív könnyű, konkrét könyvek nem kellenek még. Csak diák vannak, ezeket a tanár megadja. Én állítottam össze ilyen I. Félév Service Pack-ot, ezen fent van minden 1. féléves tárgy neve, lényege, és a segédanyagok is. Ha gondolod, elküldhetem :)


Az elején az állatos tárgyak lesznek nagyon húzósak. Ha azokon túlvagy, a többi nem nagy cucc! Az állatszervezettanhoz ajánlom (2. félévben kötelező lesz majd!!!) az Összehasonlító anatómiai praktikum c. könyvet, Zboray Géza szerkesztette. Ha ezt a könyvet megveszed (amúgy 2 kötetes, először az 1. kell majd, de azt már akár most is megveheted), akkor annyira el fogsz borzadni tőle, hogy inkább hagyod az egészet a francba. Amúgyis: mindent a maga idejében. Ráérsz még... :D


Szóval ELTE biosz??? Ha igen, akkor augusztus 20 és aug 31 között lesz (Nem végig!!) majd a gólyatábor Bódvarákon, ahová MUSZÁJ jönnöd!!!! :) :) :)

Legjobb buli a világon, én visszatérő vendég leszek.


Üdv.: polarbeer :)

RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! *-*

2012. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!