Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy sikerült az...

Nektek hogy sikerült az érettségi? Főleg emelt biológia érdekelne! Hova szeretnétek felvételizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Semmilyen viszonyítási alapom nincs, egyre csak számolgatom a pontjaimat, próbálom megjósolni, hova fognak felvenni...


Emelt szinten (biosz) mi számít jónak?

Hallottam olyat, hogy 60 környéke már nagyon király, de egy ismerősömnek (orvosira jelentkezett) 92% lett...

És nem tudom, hogy most én vagyok ennyire gyökér (jó, ő persze évek óta erre készül, én meg pár hónapja váltottam irányt), vagy azért nem a 80-90-es kategória az átlag?


2012. jún. 19. 17:22
 1/8 anonim válasza:
Szia, én a Semmelweisre jelentkeztem és 85%-os lett. Az átlag 50 pont az írásbelin a szóbelit nem tudom. Ez az eddig legalacsonyabb biosz emelt szóval ha 60% fölött már felvesznek az orvosira ha jó a kémiád/fizikád. Milyen lett a másik?
2012. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Milyen másik?

Az én dogám?

58%


Most így 326 pontom van elvileg.


De nyugi, én nem az orvosira szeretnék menni!:D


Viszont ha 50 az már átlagosnak számít, ha jól értem, akkor ahhoz képest, hogy én pár hónapja 0-ról kezdtem, mert eddig humán vonalon tanultam, nem lett olyan rossz.

(Persze jobban örültem volna, ha csoda történik, node sebaj. A másik választott tárgyam viszont 5 nap tanulás után 99% lett - igaz az föci és hát nem egy kategória a kettő.:))

2012. jún. 19. 21:00
 3/8 anonim válasza:
Hova jelentkeztél? (első vagyok)
2012. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a létező összes biosz szakra.:D

Tudom, még gyúrnom kell a kémiára, egész nyáron ezen güzülök hogy ne szórjanak ki...

2012. jún. 19. 22:44
 5/8 polarbeer ***** válasza:
47%

Gyere ELTE bioszra!!!

Mert a legjobb biológia képzés itt van MO-n, itt használható tudást kapsz a diplomád mellé.


És ha már felvettek az ELTE-re...GYERE GÓLYATÁBORBA!!!

Ürítsd ki a naptárad aug 20 és aug 31 között, mert ekkor lesz BÓDVARÁKÓÓÓ! És a rákói gólyatábornál nincs jobb buli a Földön!! :)

2012. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem nem vagy gyökér, és aki 60% felett teljesít, az már jónak mondható, és nagyon fontos, hogy melyik az a tantárgy, amivel még számolsz az emelt biológia mellett! :)
2012. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!:)


Tényleg az ELTE lenne a legjobb, de oda tavaly 363 pont volt a fizetősre... (államiról már nem is álmodom...)

A szegedire viszont még esélyes vagyok, de onnan mielőbb szeretnék átkerülni a szerelmetes egyetememre:)

2012. júl. 8. 10:57
 8/8 polarbeer ***** válasza:

Szia, ne szórakozz, hogy államit nem jelölsz meg!! Igen, a fizetős 363 volt, az állami meg 366 !!!! Előtte tájékozódj, mielőtt valamit is bejelölsz! :D


Üdv.:

polarbeer

2012. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!