Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mivel készüljek egy emelt...

Mivel készüljek egy emelt Biológia és Kémia érettségire?

Figyelt kérdés
Idén megpróbáltam és nem nagyon sikerült, így a következő alkalomra már szeretném, ha jobban sikerülne és azt szeretném kérdezni, hogy milyen könyveket illetve úgymond "praktikákat" ajánlanátok?

2012. máj. 29. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a könyvet ajánlom. Mozaik, Villányi, Ennyit kellene tudnod kémiából. Megannyi kérdés hiábavalóan, nem unjátok még? Ezeknél többet senki se fog mondani. A kémia nem azon múlik, hogy megveszel 5 könyvet és mind elolvasod és tudni fogod. Hanem azon, hogy te egy könyv segítségével megértesz mindent, elsajátítod az ismereteket, melyet minden könyv ugyanúgy ír le, csak más szavakkal. Ha több könyvet akarsz venni azt jelenti nem érted eléggé.
2012. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Mozaikból készültem biológiára. Gál Béla (a szerző) volt a külön tanárom. Az emelt írásbelim 96%os lett(mert elnéztem egy két dolgot, ezt csak is azért írom hogy biztos lehess benne, hogy a könyvbe benne volt). Ajánlom a szintén mozaikos feladatgyűjteményt és a gondolkodtató biológiát szintén G.B.-tól. Sok sikert!! :)
2012. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járj kölöntanárhoz :) A sulis oktatás egy 0. Persze ez pénztárcafüggő.
2012. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!