Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biológia 9. osztály? Lent!

Biológia 9. osztály? Lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén szeptembertől egy másik suliba kezdek "Gimnázium" eddig szakközepes voltam,és kell tegyek osztályozó vizsgát bizonyos tárgyból amit nem tanultam az elöző sulimba ez a BIOLÓGIA,és az lenne a kérdésem,hogy 9.es anyag mit tanultak mit kéne tudjak agusztusra??

El mennék megkérdezni,csak 90km re van a suli és eléggé hosszú oda vissza így az út! :)


2012. jún. 19. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a leendő osztálytársaid valamelyikével vedd fel a kapcsolatot, és kérd el a tavalyi füzetét.
2012. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

9.ben nincs biológia,szerintem ők a 10. osztályosra gondoltak.Én 9.es vagyok biológia-kémia tagozaton és mi is a 10.est vettük mert a biosz két éves tantárgy,10.ben és 11.ben van.

Vedd át a Mozaikos biosz könyvet,az a legjobb és minden benne van.

2012. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!