Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyi lesz...

Szerintetek mennyi lesz BGF-en a gazdálkodás és menedzsment költségtérítéses ponthatár?

Figyelt kérdés
Tavaly 282 volt, szóval nagyon alacsony, de idén gyakorlatilag nincs ebből állami hely, úgyhogy várható, hogy sokkal több lesz a jelentkező, és megnövekszik a ponthatár. Remélem azért óriásit nem fog ugrani. Szerintetek?

2012. ápr. 15. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig sem volt túl könnyű megtippelni, hiszen a ponthatár többek között függ attól, hogy az adott évben hányan jelentkeznek a szakra/ intézményben, illetve első helyen hányan, meg hogy milyen eredményekkel, de most hogy ennyi minden változott, még nehezebb bármit is mondani, de szerintem biztos, hogy emelkedni fog, de hogy mennyit...
2012. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is nagyon foglalkoztat :) szerintem 300 felett lesz az biztos...dehogy menyit megy fel arról elképzelésem sincs, de végülis sok embert felvesznek, nem lehet 400 felett :D
2012. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!