Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem gazdasági kara...

Óbudai Egyetem gazdasági kara nagyon rossz?

Figyelt kérdés
A Szent István Egyetem és e között vacillálok. Mennyire nehéz, milyenek a tanárok?

2012. ápr. 7. 22:15
 1/2 anonim válasza:
100%

Én a KGK-ra járok gazdmenre, 6. félévemet tolom. Elég kemény, főleg így a végére hogyha ellébecolod a második/harmadik félévet.

Akármennyire mindenki mondja, hogy jaj milyen szar egyetem meg hogy gyenge a képzés...nem. Nyílván itt is vannak nyámnyila tárgyak, de a közgáz, főleg a vállalati gazdasági tárgyakat elég keményen kérik számon; bárki bármit mond, úgy érzem, hogy a diplomámban ott lesz egy egyetemi alapfokú közgazdaságtani tudás.

Sajnos vannak tárgyak ahol 95-100%(pl stat II. vállgazd) a buktatási arány, de hát sajna ezeket tudni kell.

A tanárok elég felkészültek, bár van egy két gyökér, akinél még én is többet tudok szerintem:D

A sulis élet elég király, kb minden héten vannak piálások, csak sajna a sok évközi zh miatt, elég keveset tudok ott lenni:D

Ha tényleg érdekel a közgazdaságtan, ennek módszertana, vezetéselméletek, akkor csak ajánlani tudom.

Remélem segítettem.

üdv.

2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél, köszönöm. Egyébként írtam privátot Neked. :)
2012. ápr. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!