Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet egy 1 éve összeszok...

Hogy lehet egy 1 éve összeszokott fiúosztályba "beépülni"?

Figyelt kérdés
Sajnos el kell hagynom a mostani sulit, mert egyrészt rettentően gyenge, nincs tanítás, illetve ruhaipari technikus szakmával az életbe nem sokra mennék... Egy kb. 30 fős fiúosztályba fogok menni (szakközép), mert más választásom nincs, vagy ez, vagy a másik. Rettentően visszahúzodó vagyok, még egy új osztályba is alig tudok beszokni, teljesen ki vagyok idegileg, hogy mi lesz velem 1 éve összeszokott osztályba :(. Nem tudom mi tévő legyek, majd évnyitón mit csináljak, kihez szóljak... mint köztudott, a mai divat a cigizés, bandázást stb. de ez messze áll tőlem. GOndolkodtam elmegyek tanácsadásra, de azt sem tudom hol van ilyen. Milyen stílust kellene felvennem?
2009. jún. 12. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog mindenki mindenkivel jóban lenni, ez 100%. biztos lesznek csoportok és amelyik neked szimpi őhozzájuk próbálj csatlakozni, vagy ha visszahúzódó vagy akkor várd meg hátha befogadnak.
2009. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te akarsz átmenni másik iskolába vagy a szüleid akarják?

(Meg majd legközelebb azt is írd meg, hogy te fiú vagy-e vagy lány.)A másik szakközépben annyival hasznosabb a szakma és annyival jobb az oktatás? Mert ha a régi helyeden jól érzed magad a közösségben, azért a lelki szempontokat is figyelembe kell venni egy ilyen döntés előtt.

2009. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16/F


Igen, sokkal jobb a szakma és az iskola. Mérföldek vannak a két iskola között :/

2009. jún. 12. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

mi is egy éve vagyunk együtt fiúk de egy gyerek már el is ment más suliba, és van két nagyon gyökér srác is (még)


de biztos fogsz találni vkit akivel nagyon jóban leszel

nálunk is van akit én nem kedvelek, de velük nem foglalkozom

2009. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!