Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan mutatkozzak be határozo...

Hogyan mutatkozzak be határozottan egy jól összeszokott társaságba?

Figyelt kérdés

a csapat tornászokból áll, engem is érdekelnek ezek a trükkök ezért is kezdtem el gyakorolni , és idáig jutottam (egy szertorna-terembe)hogy gyakorolhassak ,de az a baj hogy nem vagyok egyedül ,hanem ők is ott edzenek már 5 éves koruk óta, és nem bunkók


de annyira rosszul érzem magam ,hogy csak köszönünk egymásnak ,semmi más, egész végig csöndbe csinálom a dolgaimat miközbe ők elhülyülnek egymással


nem tudom mit tegyek, nem vagyok egy magabiztos alkat:(

17F


2010. szept. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hát menj nyugodtan oda hozzájuk, mutatkozz be ha esetleg nem tudják a nevedet, és kérdezd meg őket hogy csatlakozhatsz-e hozzájuk:)

hameg mondnak valami vicceset nevess velük és próbálj teis bemondani hülyeségeket:D ami épp az eszedbe jut

igaz ezt igy könnyű mondani, mert gyakorlatban nehezebb, főleg mert énse vagyok magabiztos alkat és tudom hogy milyen:D

2010. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyu én tökre együttérzek veled ha mondthatok ilyet mongyuk én egy londoni suliban tanulok és nem értek senkit mivel nem beszélek elég jól angolul de én mindig odamegyek valakihez és mondok valamit szerintem ha nem bunkók amit te is írtál akkor nem harapják le a fejed és nem nagy cucc köszöni és felvetni valami témát plo ha félénk vagyy akkor versenyekről koncertekről vagy ehez hasonlókat csak ki tudsz találni :)

4 hete vagyok itt és legalább megtőrnek maguk mellet szal harjá bátorság ha én odamertem menni olyanokhoz akiknek nem beszélem a nyelvüket akkor neked is menni fog :) sok sikert

15/L

2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:)


köszi,igyekszem:D

2010. szept. 30. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

MOSOLYOGJ! :D

ezenkívül: srácokkal kézfogás, csajokkal pacsi, + ha jól összedolgoztok akkor is lehet pacsizni. A lényeg hogy próbálj szellemes, nyitott, kedves ( de nem megalázkodó!!! ) lenni.

Előbb-utóbb így biztos befogadnak.

2010. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!