Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

8-os vagyok és elméletileg felvettek a Szent László gimnázium olasz-tannyelvű tagozatára, és Kossuth Lajos gimnázium ált. tagozatára is. Nem tudom melyikbe menjek, ugyanis nem nagyon akartam 5 évfolyamosra menni (Szt. lászlós az),de azt az iskolát jobban szeretem.

Ti melyikbe mennétek helyettem?


2012. márc. 1. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"oktatásilag", ez így túl általános. Direkt kérdeztem, hogy tudsz-e valami konkrétumot! :D
2012. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
66%
Én a Szent Lászlóba mennék a helyedben mert általánosra nem éri meg menni . Ha még nem határozott az elképzelés , h mi szeretnél lenni akk érdemes nyelvre menni , mert az minden területre kell . Egyébként én is Szent Lászlóba megyek olaszra :D . Te hanyadik vagy a listán?
2012. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Pont 100. xD De az angolokra akarok menni és ott előrébb vagyok, szóval majd kiderül. A végén lehet mégsem vesznek fel :D

Te hanyadik vagy?

2012. márc. 13. 16:14
 14/23 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Tizen valahanyadik , nemtudom már , de majd megnézem :D

2012. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Na de ügyi vagy! :D Gondolom oda mész :)
2012. márc. 14. 14:46
 16/23 anonim ***** válasza:
Már bocs! azt írtad 100.-ik hely körül vagy, és, hogy az igazga szerint bekerülsz... a 60 felettiek rendszerint fellebezéssel jutnak be, ergo semmi esély, ez vagy...!
2012. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Igen azt mondta simán bejutok, ugyanis csak a Szent Lászlóba minden gyerek legalább 3 tagozatot megjelöl, plusz még legalább 2 sulit..... Szóval szerintem számolj utána.

Egyébként lehet tényleg nem jutok be. Na és? Ezt mondta még akkor mikor nem tudta mennyien jelentkeznek (az utóbbi évekhez viszonyított..). Még folytathatnám, de nincs kedvem...

2012. márc. 15. 19:08
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a lászlóba járok olasz tagozatra. Nagyon tudom ajánlani, én tényleg szeretek ide járni:) Bár sokszor érzem azt, hogy nem bírom..túl sok az elvárás, túl szigorúak a tanárok mégis olyan jó a közösség,hogy ez képes ellensúlyozni a negatívumokat.
2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Köszönöm, ugyanis jövőre már én is oda megyek.:D
2012. ápr. 22. 09:05
 20/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

A Szent László igenis egy erős és jó gimnázium, nem csak a híre nagy.:)

2012. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!