Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyiket válasszam?

Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

8-os vagyok és elméletileg felvettek a Szent László gimnázium olasz-tannyelvű tagozatára, és Kossuth Lajos gimnázium ált. tagozatára is. Nem tudom melyikbe menjek, ugyanis nem nagyon akartam 5 évfolyamosra menni (Szt. lászlós az),de azt az iskolát jobban szeretem.

Ti melyikbe mennétek helyettem?


2012. márc. 1. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
abba amelyiket jobban szeretem
2012. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat el rontottam, nem jobban szeretem, hanem jobb színvonalú.
2012. márc. 1. 15:44
 3/23 anonim ***** válasza:
5%
Egyik se jó színvonalú, de majd te is rájössz erre:)
2012. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy már elméletileg felvettek? Egyébként a Szent Lászlóról csak jókat hallottam.
2012. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Kossuth,ha már hírnév alapján döntesz...hugom oda jár azt mondja jó oszt,közösség, jó tanárok (neki a matek a kedvence,azt mondja jól tanítják...
2012. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Ha hírnév alapján, akkor 1értelműen a szent laci. de nem jó suli az se, csak sztárolják (mármint oktatásilag nem jó)

de mégis honnan tudod hogy felvettek? :D

Protekciód van?

2012. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A kossuthba a szóbelin mondták, hogy valószínűleg bekerülök, a szent lászló igazgatóját meg ismeri a nagynéném és megkérdezte, hogy bejutok-e, és azt mondták, hogy igen.
2012. márc. 3. 20:07
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. márc. 3. 20:07
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért sztárolnák? A mi sulinkban a tanárok is csak jókat mondtak a Szent Lászlóról, és a tanár ismerőseim is mind javasolták. Nem hinném, hogy őket a divat befolyásolná, hogy épp mi a menő!!!!

De tudsz valami konkrétat????

2012. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Direkt odaírtam hogy mármint oktatásilag... :D
2012. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!