Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki idén érettségizik. Ti...

Aki idén érettségizik. Ti hogy álltok a tanulással?

Figyelt kérdés
Sokat tanultatok már? Mennyi a cél az érettségin? Nehézre számítatok?
2012. febr. 26. 15:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
persze persze
2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én is szeretnék továbbtanulni! csak én elég alacsony ponthatárú szakra jelentkeztem, simán bent leszek, főleg ha még gyorsan nyelvvizsgázok! valamiért nem félek :) (TTK-s szak)
2012. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én nem most akarok. De levelzőre szeretnék menni. Közel 400pontosra. Tudom hogy még tudnék javtani. De majd még 2 emelt érettségit is akarok jövőre. Meg majd valamikor nyelvvizsgát.
2012. febr. 26. 20:33
 14/17 anonim ***** válasza:

430 pontot tervezek,

középfokú nyelvvizsgám van angolból

és 100%-os középszintű informatika érettségim.

Matek érettségiket csinálgatom folyamatosan, kb 95%-ot tervezek belőle, plusz 90%-os emelt informatika érettségit.

Irodalom és történelem érettségitől félek a legjobban, bár egyáltalán nem számít bele a továbbtanulásomba. Ezért csak a matekra és az informatikára koncentrálok.

2012. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó! mi ez a szak és hol? simán meglesz neked is ilyen eredményekkel!
2012. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kettőt jelöltem meg;

BCE - Gazdaságinformatikus

BME - Mérnök informatikus

Viszont gondolkodom azon, hogy a sorrendet megcseréljem.

2012. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
akkor gyors cserét javaslok.. :P emelt informatika idén aztmondta ismerös gyerek hogy nem volt piskòta..
2012. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!