Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány óra tanulással lehet...

Hány óra tanulással lehet elérni, hogy a további 5 év alatt se bukjak meg?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,közepes bizonyítványom lett egy szakközépiskolai osztályban.Azért van még öt évem,mert 3 év az érettségiig,2 az OKJ-s képzésből.És végzek,tovább egyenlőre nem akarok menni.Nos,szerintetek hogyan úszhatnám megbukást nélkül érettségiig,és hogy ne bukjak meg érettségin sem?Az érettségizhet,aki megbukik bármiből is 12.osztályban?Eléggé humán beállítottságú vagyok,de matekból is most 3-asra felhúztam magam,pedig félévkor 2-es voltam.Németből rontottam,5-ösről 4-esre,ezt nagyon bánom,haragszok magamra.Jövőre nyelvvizsgázni akarok.Bármilyen fokú is lesz,csak legyen,bárén a középfokúért küzdök.Mennyit kell ezért tanulni,mikor kell elkezdeni?6 éve tanulok németet,nagyon szeretem.:)
2011. jún. 22. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nem mondtad most mennyit tanulsz :) Ha nyelvvizsgázni akarsz akkor közel sincs annyi problémád hogy a bukástól keljen félned. Az a véleményem hogy egy kis puskázással, minimális tanulással végigtudsz menni ezen az öt éven simán. Érettségin is csak szóbelire kell komolyabban készülni.
2011. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!