Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki holnap...

Van itt olyan aki holnap érettségizik főciből? Nagyon félek tőle. :S

Figyelt kérdés
Pedig nem viszek pontot, de mégis félek, hogy nem tanultam rá rendesen. :/
2011. máj. 11. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Középszinten mész? Én majd jövőre fogok, de én is tartok tőle, mert egyedül kell felkészülnöm. Sajna csak 2 faktot lehet felvenni és így egyedül kell megoldanom. Állítólag meglehet csinálni. Hát nemtudom :/ amúgy ha megkérdezhetem hogyan is van ez? előre megmondják a tételeket középszinten, nem? vagy ez most írásbeli lesz?
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Középszinten megyek, tételek már megvannak, holnap írásbeli, jún.17-én van a szóbeli. Na attól sokkal jobban parázok. :S
2011. máj. 11. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
:S megértelek. a szóbeliktől én is jobban félek. én a helyedben még azért tanulnék vagy legalább átnézném amiket kell. szurkolok majd ha ez segít :) sok sikert! azért esetleg megírhatnád majd késöbb, h mik voltak, h sikerült.
2011. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne parázzatok, én is holnap megyek, megtanultam a 7,8,9,10. osztályos tankönyveket, topográfiából azokat amik az érettségi követelményben benne vannak, plusz van egy próbaérettségis munkafüzetem amit végigcsináltam a típusfeladatok miatt. Mindezt 1,5 hónap alatt. holnap délelőtt még végiglapozok pár dolgot és ennyi. egyáltalán nem parázok, szerintem holnap sem fogok, föciérettségi az egyik legkönnyebb érettségi úgyhogy nyugi és sok sikert mindenkinek :)
2011. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!