Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Suliban van egy gyerek aki...

Apanacsi kérdése:

Suliban van egy gyerek aki néha csak úgy simán elkezd ütögetni meg bokszolni, rugdosni mikor én nem is csinálok semmit Mit tegyek ez ellen, hogy ne piszkáljon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:25
 1/4 anonim válasza:
szólj a tanárnak mert van 1 pár ijen gyerek nem fog aba hagyni vagy verd meg de akor árulkodo fosos leszel azt fogják kébzelni de nem számit vagy mond el a szuleidnek.
2012. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
agyald meg
2012. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják Bullying-nek! Rúgj te is vissza de akkorát hogy ordítson, vagy húzz be neki egyet! Én szétverném az ilyeneket! -.- De attól is függ milyen idősek vagytok. Szólj az oszidnak vagy a szüleidnek. Másokat is piszkál? Fogjatok össze néhányan az osztálytársaiddal és b*szogassátok meg egy kicsit! Lány voltam! :)
2012. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a gyerek olyan 16 éves én lassan 18 vagyok

Másokat, hogy szokott e így ütögetni nem tudom :S

Kicsit hülye szegény a gyerek

2012. jan. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!