Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE-ra szeretnék menni?...

SOTE-ra szeretnék menni? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
2014-ben érettségiznék és az lenne a kérdésem azoktól, akik bejutottak, hogy nagyjából hány pontjuk volt? Angol felsőfokút tennék le, biológia és kémia emeltszintüt, történelem, matematika és magyar nyelvből pedig csak a középszintüt csinálnám meg. az átlagom körülbelül 4,3 körül forog, és sok ember mondta, hogy így nincs sok esélyem. igaz ez? minden vágyam az, hogy orvos legyek, köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 22. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nálad a duplázáson múlna, ha a biológia és kémia emelted erős, akk simán benn vagy. maximum csúszol egy évet és ismételed az érettségit, amíg nem sikerül.
2011. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az még 3 év, ergó 10.osztályos lehetsz, ugye? Szóval ha jövőre összeszeded magad, akkor a többi tárgyat (vagyis az érettségiseket) is simán fel tudod hozni olyan szintre, hogy ne legyen kérdés, hogy felvesznek-e. Csak tedd oda magad.
2011. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazából öt éves gimnáziumba járok, és most 11.-es vagyok, így érettségizek 2014-ben (13.-ban). Történelemből és magyarból össsze tudok valamit hozni, a matekkal van gondom sajnos. De majd kiderül, ki tudja mi lesz akkor, meg mostanában naponta új dolgokat újítanak a törvényekben.
2011. szept. 24. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
keress különtanárt biológiából és kémiából. a helyedben matekra is elmennék... feltéve persze, ha megtehetitek...
2011. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én bekerültem, angolból letettem a felsőfokút, meg az emelt érettségit, a többiből közepet tettem, de jól sikerültek, kivéve a matek. A jegyeim is jók voltak, kb 4,3 szintén, de nálam is duplázás volt. Ja, és volt OKTV eredményem, ezért is kaptam pluszpontot. De nem volt túl nagy megerőltetés egyik sem.
2011. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!