Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni folyt...

Nem akarok suliba menni folyt lent?

Figyelt kérdés
Mit csináljak?
2010. szept. 5. 19:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
hétfőn enj el az orvoshoz mond azt neki ,hogy reggel nem mentél el az orvoshoz mert fájt a hasad és hánytál. de megkérdezhetem ,hogy miért?(bár nekem is suli undorom van.)
2010. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
szerintem senki sem akar. mit csinálj? járjál suliba mert mást úgysem tehetsz. ha kihagyod akkor nem csak magadat de a családodat is bajba sodrod.
2010. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar meguntad! XD
2010. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mert piszkálnak azért ennyi na de mit csináljak?
2010. szept. 5. 19:31
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok meg az igazgató minek van? Egy iskolában nem magadat kell megvédeni, ők azért vannak.
2010. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Sz**rjál rájuk,már bocsánat az ordenáré kifejezésért.Nem tudom,hanyadikos vagy,de csak a célod lebegjen a szemed előtt,hogy miért is jársz oda!Engem is az osztály normálabbik fele szeret,a másik-plázacica banda-nem.Ettől függetlenül meg marhára nem érdekel-pilótának készülök és tanulok mint a güzüegér,akkor is,ha harminc hülye vesz körül.Ne törődj velük,tegyél úgy,mintha nem is hallanád,akkor hamar leszoknak róla.Ha visszavágsz valamivel csak mégjobban fognak cukkolni-ezt kiskoromban próbáltam,de minél inkább visszapofáztam,annál jobban cukkoltak.Így inkább csendben maradtam és ha látják,hogy nincs kivel tárgyalni,előbb-utóbb felhagynak vele.Ne alacsonyodj le az ő szintjükre,te legyél az okos!
2010. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Lilu neked mi az msn cimed?
2010. szept. 5. 19:37
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldás, ha nem jársz be. Sőt, talán csak rosszabb lesz. Ne így intézd el ezt a dolgot.
2010. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz kukázni meg utcát sepregetni akkor bejársz a suliba és eltűröd azt a pár évet.
2010. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok kukázni de azon gondolkodom mivel szeretem a kamionokat minden nyáron elmek vmelyik ismerösömmel hogy én is leteszem és kihuzok az országbóé
2010. szept. 5. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!