Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak csajom hoz...

Mit csináljak csajom hoz közeli suliba akarok járni?

Figyelt kérdés
Hiányzik a barátnőm nagyon rosszul vagyok km meg az út több óra autoval és kocsival is.Ezt kezelni tudjam én oda akrnék járni ahol barátnőm lakik közép iskolába és ő náluk aludnék.FÉl koleszos fél bejáros lennék.Anyu nem engedi meg csak a közeli középsuliba kell járnom 10. osztályos vagyok. lehetséges vagy lehetetlen?
2011. jan. 3. 16:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
több óra autóval és kocsival is? Az aztán tényleg messze lehet...
2011. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bretso ***** válasza:
Hmm... a leírtak stílusa alapján nem csodálom, hogy anyukád nem engedi. Másrészt 10-esen fiatal vagy, hogy "összeköltözz" a barátnőddel. Bírd ki 2 évet simán ki lehet bírni így. Én koleszos vagyok Bp-n, barátnőm tőlem 120 km-re jár gimibe és csak hétvégente találkozunk, és így megy ez másfél éve, mégis teljesen rendben van a kapcsolatunk.
2011. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
az milyen szép lesz, mikor szakítotok, és rájössz, hogy a suli egyébként meg sose tetszett.
2011. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az milyen szép lesz, mikor szakítotok, és rájössz, hogy a suli egyébként meg sose tetszett.
2011. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért nem engedik mert először is.. 16 év körüli lehetsz ,és nem hagynák hogy a fiuk elszakadjon a családtól + mi van ha a barátnőddel összeveszel és szétmentek akkor mit csinálsz? iylenkor a legkeményebb amúgysulit váltnai. aki sulit vált midenképpen romlanak a jegyei.. kivéve ha mondjuk gimiből mész egy gyenge szakközépbe. új közösség beilleszkedés, oké hogy a barátnőd miatt, szép szűándék meg jó lenne ha a közelében lennél. de így derül ki ha ez tényleg nem affajta diák szerelem hogy a távolság nem választ szét titeket. szüleidet pedig ne hibáztasd. én is ebbe a csapdában estem volna csak nem olyan barátnőm miatt hanem én is lány vagyok és ő is.. tehát egy suliba mentünk volna, de nem engedte apum.. és jobban belegondoltam az egészben és mélyen hálás vagyok neki. és sajnálom hogy eddig bosszantottam ezekkel a kérdésekkel kívánságokkal őt többször is összekaptam vele.. gondoljk bele nagyon mélyen a dolgokba.. odamész beilleszkedsz a jegyeid leromlanak majd jövőre megint bizonyítanod kell és abban az évben már nagyon bele kell húzni érettségi miatt meg ha akarsz pontduplázóval menni mi van ha nem kedvelnek ha van valami minden szar csak a barátnőddel vagy meg?.. vegyél elő egy lapot.. és mérlegeld.. mi van ha odamész akkor is semmi sem biztos!!.. midnen lehetséges csak.. és az élet nem oylan h midnen klafán csak úgy jön. barátnőddel is a kapcsolatotok megromolhat akkor meg mit cisnálsz miden nap látnod kell őt fájdalmat okozol magadnak.. tehát ne.. írd csak fel egy papírra mi az ami biztos jót vezet ha oda mész.. ésígy én is beláttam. itt már kiismerted a tanáraidat a közösséget mit hogy kell it stb.. ne tedd meg!! saját érdekedben mondom.. !!. amúőgy én is tizedikes vagyok.. és én is félévkor elakartam menni.. netedd meg!! halgass rám !!. 16/L
2011. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

előző válaszolo lány létedre hálás vagyok neked ugy irsz mint egy fiú tapasztaltabban. 1 egyidősek vagyunk valszeg.

[link]

www.rszi-zirc.hu



ez suli Én Veszprém megyében a csajom Baranya megyében Sellye-n lakik, a keresztanyám férfi élet társa nagyobik lánya idősebik lánya 1 ével időseb nálam és pasijával 1 középsuliba járnak 2-3 éve együtt vannak joba

2011. jan. 3. 17:00
 7/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok.. és gondolom eddig szakközépbe jártál.. ez viszont szakképző ami egy eléggé gyenge szint.. aljábbi mint a szakközép. hidd el nekem. tudom.. nem fenékig tejfel az élet. mindenkinek vannak nagyon gondjai.. ki kell bírnod valahogy :S.. menj inkább biztosra.. ne a pillanatnyi érzelmeid vezessenek. hanem az átgondolt, megfontolt előrenyúlő dötnéseid alapján. nem véletlenül mondják a szüleid hogy ne menj.. sajnálom.. tényleg .. nem tudom miylen kapcsolatban vagytok.. meddig fog tartani.. tudom milyen érzés.. egy cipőben járunk.. de.. szerintem még anuykáddal ülj le egy hosszas bezsélgetés érdekében erről az egészről. és szerintem még mélyebben elmagyarázza neked.. hidd el nem azért vannak a szülők hogy csak gondot és bosszúságot okozzanak nem véltelenül mondják és szabják meg a szabályokat határokat, mert ők már átmentek ezen.. és akármin veszekedtem velük tiltakoztam.. egyre nagyobb lettem és mindíg igazuk lett. , sajnálom már azt a sok veszekedést.. de ha akarom felvázolom neked a helyzetet



ha ittmaradsz:

stabil jegyek

kiismert tanárok

kiismert közösség

barátok

összetartó család

megszokás

és a barátnőd iránti.. vágy

biztosabb továbbjutás


ha elmész: közelebb kerülsz a barátnődhöz, bár lehet idő után szétmentek és majd sajnálni fogod azt a napot mikor így döntöttél és nem halgattál a szüleidre..

uj tanárok.. lehet egyiksem bír lehet hogy csak egy kettő nem bír.. nem biztos ez sem

uj közösség lehet ott sem bír senki (bocs hogy így írok de mindenki innen indul és nem rohannak oda hozád h leszünk barátok??)

nem biztos továbbjutás

BIZTOSAN rosszabodó tanulmányi átlag

új helyek. ami nem biztos hogy kellemes is.



te melyik életet választanád??

reméálem tudtam segíteni ha akarsz még ebszélgetni nyugodtan írj privit :)

2011. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

msn-nen emailba előző válaszolo aggodom barátnőmel nem tudom mi van zenéit halgatva MP3-mamon ha az ő számai jönnek rosszul vagyok.

[link] <-- ide járok most helyi középsuli megakrok bizonyosodni suli házirendje jobb mint a mienk, max fegyelmi tárgyalásal mennek másik iskolába tesznek.

2011. jan. 3. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:
uu bocsi ezt most nem igazán értem.. :S
2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
semmibaj én bocsi. Reguly Antal Szakközép Iskolába ami lakohelyemen van én oda járok.Aggodom és féltem a csajomat mert msn-nen nem jött fel, Nővérének van myvipje iwiwje msn-je. Ezért hogy közelebb legyek hozzá ő akarja hogy találkozunk agusztus 20.-án Szentistván fesztre Sellye-re mennyek el. Sellyei közép iskola és mi szaközép iskolánk házirendje más.
2011. jan. 3. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!