Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak csajom hoz...

Mit csináljak csajom hoz közeli suliba akarok járni?

Figyelt kérdés
Hiányzik a barátnőm nagyon rosszul vagyok km meg az út több óra autoval és kocsival is.Ezt kezelni tudjam én oda akrnék járni ahol barátnőm lakik közép iskolába és ő náluk aludnék.FÉl koleszos fél bejáros lennék.Anyu nem engedi meg csak a közeli középsuliba kell járnom 10. osztályos vagyok. lehetséges vagy lehetetlen?
2011. jan. 3. 16:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem baj ha a házirendje más.. tök lényegtelen .. és az hogy ő akarja.. az egy dolog. majd valahogy besurransz oda ezért nem érdemes elmenni..
2011. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
honlapok másak na meg kinézete az ünnepek csengetések.sulinknak milyenk gyenge tavaly jó volt.Nálunk fegyelmi tárgyaláson más suliba helyeznek engem semmise érdekel csak aggodalom ellenére vele legyek.Cime meg van egymánsak nekem az ő középsulijuk jobban tetszik mint amibe járok
2011. jan. 3. 18:44
 13/19 anonim ***** válasza:
jó.. hát akkor ne kerülj oylan helyzetbe h fegyelmid legyen.. hidd el.. nem éri meg. de akkor ezek szerint nem értetted amit felvázoltam neked. ennél jobban nem tudom elmagyarázni :S
2011. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
16 éves lány válaszolo Pü-be msn-nen vagy emailon beszélgessünk közös van bennünk sok.Értem felfogtam annyira nagyon féltem aggodom se a barátnőm se sogornőjelöltem a nővére msn-nen se senki.Félek hoygy 10 hónap allatt van pasija más.Rájöttem eseményen ott leszek meg minden nyaralás céljábol.El akarom kérni szüleitől hogy nyaralni hadd vigyem ha együt leszünk még Szecre.
2011. jan. 3. 19:29
 15/19 anonim ***** válasza:
küldtem privit
2011. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
gondolom az email cimere ment
2011. jan. 3. 19:47
 17/19 anonim ***** válasza:
igen igen az e-mailedre ment
2011. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A többi válaszolo válaszát várom és rá válaszoltam anna msn-nen találkozunk
2011. jan. 3. 20:02
 19/19 A kérdező kommentje:
az ő iskolája jobbnak tünik mint mienk ugy erős, nem tudom mi csajom sulijának honlapja. A Csajomrol nem találok képet a honlapon rendezvényes képeken
2011. jan. 7. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!