Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni folyt...

Nem akarok suliba menni folyt lent?

Figyelt kérdés
Mit csináljak?
2010. szept. 5. 19:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Na, végül is mit csináltál?
2010. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
SEmmit menem kellet
2010. szept. 7. 19:19
 33/33 anonim ***** válasza:
egyetértek Liluval, én lány létemre a fiúk közt vagyok, kicsit elfiúsodtam, de ők a jó barátaim. Sokan nem kedvelnek, de megbántani már nem tudnak, mondhatnak akármit, nem érdekel mit gondolnak, de beszélni sem félek senkitől, ha kell valami, odamegyek az osztály vagánycsávójához is, vagy a legnagyobb ribanchoz, érdekel is engem mit gondolnak. Ne törődj a csúfolókkal, ha azért csúfolnak, mert nem vagy szép, akkor ne törődj velük, mert az ő mércéjüket lehet nem ütöd meg, de ha mást a külcsín nem érdekel, akkor nem is számít. Ha azért basztatnak, mert nem vagy okos, akkor tegyél ki magadért, vagy mondd meg nekik, hogy ha ők olyan rohadtul okosak, akkor ne pofázzanak neked. Nem kell törődni velük, ne nekik felelj meg, hanem magadnak.
2010. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!