Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik egy 11-es matek...

Hogyan zajlik egy 11-es matek pótvizsga?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 22:05
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Mint a többi. Kapsz pár kérdést a 11.-es anyagból, aztán ha megy, mész.
2011. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így igaz. Kapsz pár feladatot 5-6 ot szoktak adni, tanár függő a dolog, és ha abból 20% ot jól csináltad meg mint az érettségin akkor átmentél.
2011. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tehát akkor semmi nagy rendbontó dolog? és ez írásbeli lesz ugye? csak akkor van szóbeli ha nem teljesítettem az írásbeli követelményeit. ezt hallottam :s

aj nagyon izgulok miatta

2011. aug. 22. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem izgulás hanem tanulás kérdése :D
2011. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
természetesen tanultam rá és tanulok is rá. de mint látszik, nem nagyon erősségem a matematika
2011. aug. 22. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak az egész éves anyag felét megérted olyan szinten, hogy a legalapabb feladatot meg tudod oldani az általában egy 2est ki tud hozni. Ez csak pótvizsgán gáz ha nem értesz mindenhez egy minimális szinten mivel ott bármi lehet
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!