Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik a pótvizsga?

Hogyan zajlik a pótvizsga?

Figyelt kérdés
9.es vagyok és megbuktam fizikából. nagyon parázok tőle hogy mi lesz :S nem tudom hogyan zajlik úgy értem hogy előbb írásbeli lesz vagy szóbeli ? meg hány %-ot kell elérni a 2-es hez?:S kérlek segítsetek ! köszönöm!
2011. júl. 29. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
általában 60%. Előbb írásbeli, ha kell, utána szóbeli.
2011. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félni. Én megbuktam csomószor matekból, és mindig átmentem. No para!
2011. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen sokan mondták de itt nem olyan laza a tanár :S eléggé konzervatív... ha lehet így mondani :S
2011. júl. 30. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet a tanár akármilyen ha tanulsz és tudsz akkor átmész.

Az más kérdés ha valamiért nem vagy neki szimpi akkor lehet szemét veled, de ehhez általában 2 ember kell :P no ezzel nem azt mondom, hogy a tanár szent.

2011. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát ... sztem annyi h félévkor mentem át meg anya bement hozzá megkérdezni hogy mért buktatott meg azt elkezdett hazudni (A tanár.)
2011. júl. 30. 00:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy megbukj az kell, hogy sok karód legyen.

Ahhoz több út vezethet de szerintem két féle "fő" út van,

1-az a fajta feleselő, beszélgető, zenét hallgató, telefonját babráló diák vagy aki a tanár idegeire megy és pl. folyton téged szúr ki feleléskor stb.

2-szimplán nem érdekel nem tanulsz és bekapod a karókat.


Akármelyik módon is buktál meg valahol a te hibád. Persze van olyan eset, hogy a tanár valamiért nem szeret téged de ha ez tényleg valamiféle olyan elszigetelt eset ahol nem te vagy a hibás akkor meg szerezz bizonyítékot, hogy te amúgy tudnád csak a tanár intézi el a bukást és nyert ügyed van, de ha ez nem opció akkor a hiba benned van.

2011. júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hozzátenném még azt, hogy miért ment be anyukád megkérdezni a tanárt miért buktál meg?:D Megint csak elnézést kérek ha a tanár a hibás és te amúgy tudod a dolgokat fizikából de tök röhejes szituáció az, hogy a diák bukik mert nem tud(legjobb esetben) erre bemegy a szülő panaszkodni?:D

Csak a félreértések végett én azért fogom a tanár pártját főként, mert az én középsulim se volt a legjobb (értsd sok paraszt volt) és megértem néhány tanár miért olyan amilyen.

19/f

2011. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hozzátenném énis hogy nm ez volt a kérdés.. de ha már te is vissza kérdezel drága jó anyukám azért ment be mert a drága tanárnő nem akarta az előző félévi jegyeimet beleszámolni(mivel volt egy suliváltásom) és így buktatott meg. ja meg persze azért mert érdekes hogy órán azt mondta hogy 1.85 re megadja a 2est én meg 1. 86 ra álltam és mégse kaptam meg... mert elszámolta... és mivel hiányoztam 1 hetet és úgy feleltetett amikor első napom volt a suliban a hiányzás után. arra válaszolva hogy én vagyok a rossz diák nos 5ös magatartás szerintem mindent elárul... de hát mindig az van hogy a nagyszájú semmit nem tanuló diák. meg hát hiába tanul az ember ha folyamatosan csak számolások vannak a dolgozatban... de hát hiába tépem a számat mert ezt így se hiszi el senki...
2011. júl. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!