Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik le egy pótvizsga...

Hogyan zajlik le egy pótvizsga és hány tantárgyból lehet pótvizsgázni?

Figyelt kérdés
ugy hallottam h nyáron minden második héten be kell menni a suliba,ez igaz?? csak mert én nem igy tervezem a nyarat...
2008. máj. 21. 13:55
 1/1 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell, amikor én voltam gimnazista akkor 3 tárgyból lehetett, ha annál több tárgyból volte elégtelen osztályzat, akkor külön kellett kérvényezni az igazgatónál hogy mehessen a diák. De nem kellett augusztusig az iskola közelébe se menni, évvégén odaadták a tanárok a tételsort néhány jótanácsot és agusztus utolsó hetében voltak a vizsgák.

Nálunk ugy volthogy huzni kellett 1-2 tételt,kidolgoztat és a vizsgabiizottság előtt el kellettmondani.

Nekem négy év alatt olyan rutinom lett vizsgázásból hogy egyántalán nem izgultam sem az érettségin, semutána az egyetemen, soha. Diplomavédésnél kicsit, de az érthető:)

Amúgy én mindig jobban jártam pótvizsgával mert ötöst kaptam ált.:)

2008. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!