Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lehetne NORMÁLISAN feloszt...

Nem lehetne NORMÁLISAN felosztani a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy oké, van 2,5 hónap szünet egyben.

De szerintem ez rohadt nagy szívása.

1. Rohadtul elszoktam a sulitól, és most belegondoltam, hogy megint jön a suli, tanuljak verseket, írjak matek házit, meg járjak be a suliba... Ettől most valahogy elszoktam, és ellustultam. :)

2.Megint a nyakunkba zúdítják a korán kelést.


Nem lehetne ezt felosztani?


Mondjuk 2-3 hét szünet, 1 hét suli?


Sokkal kevésbé szoknék el ettől, és lustulnák el...


Minden nyáron ez van. :D


2011. aug. 13. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szüleim voltak anno ennek a rendszernek az igazi nyertesei:

tanévzárótól tanévnyitóig egyszerűen lepasszoltak minket gyerekeket a vidéki nagyszülőkhöz(úgy 220km-re),s így újra lett magánéletük

2011. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értenék vele egyet. Először is nálunk mindig úgy volt, hogy már MÁJUSBAN SEM lehet tanítani/tanulni, mert a diákok és a tanárok is meg voltak őrülve a melegtől. Nálunk kifejezetten meleg a késő tavasz/nyár, míg ahol a rövidebb nyári szünet be van vezetve, ott nem ilyen (és ezen kívül van légkondi az iskolában). Az egyetem egy másik kérdés, itt szerencsére van légkondi, de itt a vizsgaidőszak miatt nem lehetne átvariálni. Nekem kb. 2 hétbe telt visszaszoknom mindig is (és abban a 2 hétben úgysincs komoly számonkérés), pedig én suliidőben világéletemben 5kor keltem. Feleslegesnek, ill. a mai viszonyok között inkább károsnak tartanám a szünet átvariálását.
2011. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!