Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem lehetne NORMÁLISAN feloszt...

Nem lehetne NORMÁLISAN felosztani a nyári szünetet?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy oké, van 2,5 hónap szünet egyben.

De szerintem ez rohadt nagy szívása.

1. Rohadtul elszoktam a sulitól, és most belegondoltam, hogy megint jön a suli, tanuljak verseket, írjak matek házit, meg járjak be a suliba... Ettől most valahogy elszoktam, és ellustultam. :)

2.Megint a nyakunkba zúdítják a korán kelést.


Nem lehetne ezt felosztani?


Mondjuk 2-3 hét szünet, 1 hét suli?


Sokkal kevésbé szoknék el ettől, és lustulnák el...


Minden nyáron ez van. :D


2011. aug. 13. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

jó lenne...

Németországban pont ezért sokkal rövidebb a nyári szünet, és van több szünet évközben pl.:pünkösdi szünet.

2011. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem ! Nem véletlenül van nyáron ennyi szünet. Ilyen melegben nem lehet tanulni. Majd akklimatizálódsz ősszel, ne aggódjál :d
2011. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol rövidebb a nyári szünet ott légkondi is van az iskolában...
2011. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én elégedett vagyok vele. Te meg majd belerázódsz.
2011. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Azt se felejtsd el, hogy június végéig érettségi van, tehát pl a végzősöknek, akik mennének egyetemre, vagy bárhova továbbtanulni, annyival rövidebb a szünetük, ott van a felvételi eljárás, meg minden, ami szintén időt vesz el. Én egyet értek veled, szerintem is több értelme lenne más szünetekhez adni innen 1-2 hetet, de pl ismerőseim fel voltak háborodva, amikor ez a TV-ben is volt, vagy valami hasonló, hogy a gyereket nem tudják hova tenni... a válasz az volt, hogy tegye táborba, meg nehogymár egy hatéves gyerek ne tudjon vigyázni magára... értelmi színvonal... a tábor úgy megy, hogy na itthagylak 2 hétre, úgyis fosom a pénzt... a gyerek meg nem tud vigyázni magamra, tegnap unokatesóm olyan ügyes volt, hogy kitérdelte a saját fogát... 8 évesen...


Ennyit erről...


Ott vannak még a szakmai gyakorlatosok, akiknek 4-6 hét kötelező, az már 1-1,5 hónap, a vizsgaidőszak is kinyúlhat sokáig, vedd le azt is, szóval maradna 1-2 hetük a nyárból.


Pótvizsgázóknak is kevesebb idejük maradna tanulni (így is kevés, tudom, mert korrepetálok...)


Szóval én támogatnám az ötletet, csak az a baj, hogy nagyon sok helyen érintene mindent...

2011. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyáron meleg van, nehéz normálisan oktatni.

Másodszor nyaralás, nyelvvizsga és/vagy vezetői tanfolyam, esetleg szakmai gyakorlat bele kell férjen az érettségi mellé.

2011. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Harmadszor télen hagy legyek már minél kevesebbet otthon, kevesebbet kell fűteni és világítani. Nyáron ezek nem okoznak gondot.
2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:03



A táborhoz pénz is kell, junius 15augusztus 30-ig táborba... Értelmi színvonal...


minimálbérek mellet persze adjál pénzt és megoldható lesz

2011. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tudnád értelmezni amit írtam, akkor rájönnél, hogy ugyan ezt írtam... iróniáról hallottál már? értelmi színvonal...
2011. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen csak tudod gyorsan olvasok sok kérdést hogy több élvezethez jussak. Sorry !.


Egyébként mindenben egyetértek veled :).

2011. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!