Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az a két tanítási...

Milyen az a két tanítási nyelvű iskola?

Figyelt kérdés
Van valami értelme? Mire jó?
2011. júl. 24. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos tárgyakat idegen nyelven (jellemzően németül vagy angolul) tanítanak. Az előnye elvileg az lenne, hogy az ember sokkal jobban megtanulja az illető nyelvet, a gyakorlatban én ezt nem látom. Egy nagy multinál dolgozom, ahol napi szinten kell használni az angolt, és hallom magam körül a volt kéttannyelvűsöket beszélni. Jól tudnak, de én is tudok olyan jól. Szóval nem egyértelmű az előnyük.
2011. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmmi. Angolul tanulsz törit fizikát meg ilyeneket, amibe szerintem nehéz belerázódni bár pár volt o.társam/évfolyam társam olyanba megy, és mikor volt nyílt nap, azt mondtátk nem nehéz... nem tudom, én nem igazán tudnám megszokni, és egyáltalán belerázódni abba, hogy angolul tanulok történelmet pl.
2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!