Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak annyit szeretnék megtudni...

Csak annyit szeretnék megtudni, hogy jogszerű-e ha igazgatói rovást kap egy negyedikes gyerek, ha tanítási időn kívül csinált rosszat? (betört az iskola büféjébe) ami teszem hozzá felújítás alatt volt és rongálás nélkül mentek be.

Figyelt kérdés
Gondolom ez nem mentség, de szerintem ha nem tanítási idő alatt történik, nem jogszerű az intő. (poéngyárosok kíméljenek).
2010. máj. 13. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak igazgató megrovást kapsz/kapnak az illetők, szóval örüljenek neki, hogy nem egyből a rendőrségre mentek...
2010. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem a kedve szüleihez van szerencsénk? Még fel van háborodva, mert a csemetéje egy rongy kölyök? HaH! XD
2010. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magatartáshoz hozzátartozik az iskolai és iskolán kívüli viselkedés is. Mellesleg a büfé az iskola területén van, szóval iskolán belüli viselkedésnek számít...

Amúgy teljesen jogszerű az intő, sőt, az is teljesen jogszerű lesz, amikor a "gyereket" beviszik, ha majd elmúlt 14 éves és hasonlót csinál.

2010. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tanítási idő alatt van akkor teljesen jogos, ugye ez nem is kérdéses, de ha azon kívül akkor ez igazgatónként változik: van aki beír egy rovót( amit mellesleg le lehet sz@rni, mert nem ér semmit, bár a gyerek megérdemelne érte egy verést), van aki FELJELENT a rendőrségen(örülj hogy nem ez történt) és van aki mindkettőt csinálja( na ez az igazi szívás).
2010. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát sztem húzza meg magát mert ezért simán el is tanácsolhatnák...

Nálunk kevesebbért ís rúgtak már ki diákot..

Pedig azok csak verekedés közben véletlenül kitörték az ablakot..

2010. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pedig hogy mi jogszerü és mi nem, azt az iskola falai között az igazgató dönti el!

Ez a munkája ezért vállalja a felelőséget!

2010. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak egy 25 éves lány vagyok, gyermekem sincs és eléggé szabadgondolkodású vagyok, a fölösleges szabályokat elvetem. Azt viszont felháborító, hogy milyen pofátlanok mára nálam 5-7 évvel fiatalabbak is. Nem az intőről van szó, hanem a tiszteletről, illemről és akkor még a kérdező van felháborodva, mert nem lehet csak úgy betörni valahova... ez kész!
2016. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!