Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Két Tanítási Nyelvű...

Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközép Iskola?

Figyelt kérdés

Vélemények?

8.-os tanuló vagyok és a pályaválasztás egyre csak közeleg..

A jegyeim tantárgyakból:

Matek:4

Irodalom:5

Nyelvtan:5

Fizika:5

Kémia:4

Rajz:5

Földrajz:4

Történelem:4

Német:5

Informatika:4-5 között.


2010. szept. 27. 19:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek felvennének ezekkel a jegyekkel?
2010. szept. 27. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:

A felvételin múlik, bár a jegyeid alapján egyértelmű :)

Megmondom neked, én is ide szeretnék menni, bár nekem még van egy évem :D

13/l

2010. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Msn címed megadod?:D

Beszélgethetnénk a továbbtanulásról.

2010. szept. 27. 19:32
 4/11 anonim válasza:
Hát attól függ hogy milyen jegyeket néznek én tavaly voltam 8.-as mi kaptunk ilyen pályaválasztási könyvet(biztos ti is fogtok vagy már kaptatok) és abban benne volt minden hogy milyen jegyeket kell beleszámolni, van hogy duplán nézik,van hogy a felvételi pontszámot is duplán számítják. Nekem nagyon hasznosak voltak a nyílt napok(de ha jól emlékszem ezek csak novemberben voltak) ott mindent elmondtak azt is hogy tavaly milyen átlagú és pontszámú tanulókat vettek fel, és hogy általában milyeneket szoktak. De szerinetem egy szakközépsuliba simán felvesznek ilyen jegyekkel,persze sok múlik a felvételin is.De persze nem ismerem ezt a sulit (mert győri vagyok) nem tudom milyen erős.
2010. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. szept. 27. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fölvesznek simán, de készülj, mert nagyon pofára megy az osztályzás...öcsémnek 2 éve úgy nyitott az angol és a matek tanár, hogy úgyis megbuktatlak, akárhogy próbálkozol, és pótvizsgán is meghúzták matekból, bár az angol sikerült neki...ja, egész nyáron tanult, különtanárhoz járt, a történtek után iskolát váltott, és mindkét tárgyból simán ötös lett, pedig nem gyenge suliba vették át...és az UMSZKIban azt mondták, h az ő képességeivel mehet a gyűjtőosztályba, a sok drogos, meg ne kelljen sorolnom mi közé...szóval ne lepődj meg...elég sok ismerőstől ezt hallom, aki oda járt...
2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a Katona József Műszaki suli?
2010. szept. 27. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok, írj privátot ;)
2010. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés ment a privi :)
2010. szept. 28. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne menjetek az UMSZKI-ba... A diákok 99%-a fiú és mivel lányok vagytok nem tudom mennyire éreznétek jól magatokat.
2010. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!