Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szabad bölcsészet tényleg...

A szabad bölcsészet tényleg ilyen rossz?

Figyelt kérdés

Szinte csak azt látom, hogy a szabad bölcsészet milyen haszontalan tárgy, meg ilyenek, meg hogy munkanélküliképző...

Viszont nekem nagyon tetszik... összefoglalja, mit szeretnék, és utána még lehetne menni további képzésekre... nagyon konkrétat ne kérdezzetek, mert még jó pár év múlva fogok érettségizni :) de úgy gondolom fontos, hogy legyen előttem valami cél, ami motivál :')

az lenne a kérdésem, hogy valóban ilyen "tudomány"-e, lehet-e vele jól keresni (nem akarok én multimilliomos lenni, de a mostani helyzet miatt látom, milyen fontos manapság a pénz... -.-)

ja, és hogy melyik egyetem lenne a legjobb? milyen pl a pannon egyetemen?

jelenlegi bölcsész hallgatóknak is várom a válaszát, diplomásoknak, akárkiknek :D

előre is köszi :) ^^


2011. júl. 22. 15:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

A legjobb szak!


Nem mindenkit csak a pénz motivál... de a lelki szegények ezt úgysem fogják soha megérteni.

2017. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát szép dolog a lelki gazdagság, de sajnos nem lehet belőle kenyeret venni.
2017. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!